Regulamin korzystania z Forum

Ważne komunikaty od prowadzących forum

Regulamin korzystania z Forum

Postprzez Pewne-Mieszkania.pl » 2005-12-26, 14:45

Regulamin

1. Wypowiadaj się kulturalnie, jak przystało na miejsce publiczne, unikaj wulgaryzmów. Od tonu wypowiedzi będzie zależeć liczba i ton odpowiedzi.

2. Staraj się pisać tak, aby czytający nie głowił się nad zrozumieniem tekstu. Dłuższe partie oddzielaj znakami nowego wiersza (ENTER).

3. Pisanie WIELKIMI LITERAMI oznacza krzyk lub podniesiony głos. To tak jakby ktoś stał nad nami i krzyczał prosto w ucho. Nie stosuj także wielokrotnych wykrzykników oraz pytajników.

4. Tworząc nowy wątek pamiętaj o nadaniu mu odpowiedniego tytułu, który by skrótowo charakteryzował dane zagadnienie. Temat o treści "Pomocy!" lub "Szukam" nic w zasadzie nie mówi...

5. Czasem przypadkowo wyślą się dwa takie same posty po sobie - nie ma problemu jeśli usuniesz jeden z nich (ikonka krzyżyka nad własnym postem).

6. Jeżeli już po wysłaniu wiadomości coś Ci się przypomniało, to nie wysyłaj od razu nowej, ale skorzystaj z możliwości edytowania (ikonka "edytuj") i wprowadź zmiany do tekstu. Zarówno kasowanie jak i edycja wymaga bycia aktualnie zalogowanym na Forum.

7. Rozsyłanie materiałów typowo reklamowych do innych Forumowiczów jest zabronione. Grozi za to BAN czyli usunięcie z listy Forumowiczów.

8. Użytkownik podając adres e-mail przy rejestracji na forum lub w Serwisie zgadza się na otrzymywanie od informacji marketingowych na podany adres.

9. Zabronione jest pisanie wiadomości o treści komercyjnej lub oferty handlowej.

10. Rejestrując się na forum, czytając jego treść lub też pisząc na nim - akceptujesz powyższe warunki regulaminu.
Pewne-Mieszkania.pl
Administrator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2005-12-13, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Ogłoszenia administratora

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron