Mała kuchnia- jak urządzić?

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Mała kuchnia- jak urządzić?

Postprzez Kimkolwiek » 2018-01-17, 10:55

Cześć, zastanawiam się nad przerobieniem kuchni. Jest mała, bez okna. Wiem że w małych pomieszczeniach dobrze sprawdzają się jasne kolory, znacie jeszcze jakieś inne "tricki"na powiększenie optycznie pomieszczeń? :)
Kimkolwiek

Re: Mała kuchnia- jak urządzić?

Postprzez lavakava » 2018-03-20, 23:47

U mnie w mieszkaniu jest kuchnia z aneksem. Z racji, że mamy mało miejsca chcieliśmy, w możliwie najlepszy sposób zagospodarować dostępną przestrzeń. Rozwiązaniem okazały się meble na wymiar. O ile z doborem projektu nie było problemu, to bardzo długo szukaliśmy i dalej szukamy wszystkich elementów AGD. Ostatnio mieliśmy na tapecie płytę indukcyjną i finalnie stanęło na Candy, ze względu na funkcje przyjazne dzieciom - blokada panelu i bajery typu sterowanie płytą przez komórkę.
lavakava

Postprzez Tynka98 » 2018-03-26, 15:04

Mała jasna kuchnia, może wyglądać i służyć bardzo dobrze.
Tynka98

Postprzez milusia222 » 2018-05-17, 15:16

Ja do mojej kuchni chce kupić nowy piekarnik Candy Również mam malutką kuchnie ale z tego co mierzyłam wymiary to powinno wejść bez problemu. Candy jest na tyle fajnym producentem z tego względu że jest bardzo łatwo dostępny w większości sklepów AGD
milusia222

Postprzez jolkaa » 2018-08-15, 12:39

Małą kuchnię najlepiej na biało, a dodatkami poszalej. Mam podobny problem i czytałam kiedyś ten artykuł http://www.mamkuchnie.pl/aranzujemy/101/mala_biala_kuchnia_zobacz_pomysly_architektow,71.html, że kuchnie o małym metrażu najlepiej urządzić w jasnych barwach - kawa z mlekiem, biały, ecru itd a dodatki bardziej charakterystyczne lub kontrastowe. Ja postawiłam na kolorowe akcesoria, które znalazłam w sklepie https://naczynia.olkusz.pl/inne-akcesoria-kuchenne :) Wszystko kupuję w jednym miejscu, lubię to ze względu na darmową wysyłkę i wygodnictwo :D
jolkaa

Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz