Mieszkanie do remontu czy wyremontowane? | HOSSA

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Mieszkanie do remontu czy wyremontowane? | HOSSA

Postprzez Klocek » 2008-12-10, 23:56

Planuję kupno dwupokojowego mieszkanka w bloku w Trójmieście. Wyprowadzam się od rodziców i nie mam pojęcia czy korzystniej jest szukać mieszkania w surowym stanie czy rozglądać się za wyremontowanym? Co jest korzystniejsze? Ile może kosztować remont takiego mieszkania "po starej babci", czyli tapety na ścianach, stara wanna, sami wiecie :)? Nie wymagam wiele, nie wymagam najdroższych materiałów... Super ekskluzywnie nie musi być... Na ile byście wycenili taki remont? Może w ogóle nie warto?

Mam jeszcze takie pytanie, jak to jest z tymi agencjami deweloperskimi? Opłaca się z nich korzystać? Chodzi mi np. o taką ofertę : http://www.hossa.gda.pl/index.php?ids=21&idm=2677 ?

Proszę o pomoc, zupełnie nie mam pod tym względem doświadczenia, od dziecka mieszkam w domu jednorodzinnym i o blokach nie mam zielonego pojęcia :)
Klocek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2008-12-10, 23:53

Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość