Mieszkanie w Warszawie

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Mieszkanie w Warszawie

Postprzez climbwave » 2008-08-29, 21:47

Dzien dobry,

Poniewaz to moj pierwszy post wiec ladnie sie z wszystkimi witam:)

Pisze tutaj na forum poniewaz nie moge znalezc mieszkanie ktore by mi odpowiadalo.
To znaczy szukam : mieszkanie 4 pokojowe, kierunek polnoc-wschod odpada pozostale czyli polnoc-zachod, wschod-zachod moga byc, wazne zeby bylo sloneczko w domu, niska zabudowa, winda, strzezone, miejsce parkingowe lub dwa. Szukam takich mieszkan w rejonie ZOliborza, Bielan i Marymontu ale jak dota to nic nie moge znalezc? Dlaczego? czyzby nie bylo nic ciekawego na ryku nieruchomosci?

Pozdrawiam,
c
climbwave
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2008-08-29, 21:12

Postprzez hetryx » 2008-08-30, 01:49

Sądzę, że żebyśmy mogli coś doradzić musielibyśmy wiedzieć gdzie szukasz - tylko samemu, czy próbujesz przez jakąś agencję? Z tego co wiem w Warszawie ogólnie zdobycie mieszkania jest cięższe niż w wielu innych dużych polskich miastach, a już w ogóle jeśli pomijasz agencje.
hetryx
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2008-04-28, 22:13

Postprzez climbwave » 2008-08-30, 08:08

Witam,

Szukam rowniez przez agencje. Interesuja mnie trzy dzielnice Zoliborz, Bielany i Marymont. Byly dwa jak do tej pory ciekawe mieszkania do sprzedania: jedno to na ulicy Bajana od developera( http://dom.gratka.pl/tresc/26-25842162- ... dc0d67&s=1 ). Wszytsko byloby dobrze gdyby nie kierunki polnoc-wschod
( moim zdaniem najgorsze) i brak windy.Drugie to na ulicy Pecickiej ( dzielnica Marymont) jednak "okna w okna"z mieszkaniem komunalnym w ktorym nocne imprezy to codziennosc , to jak dla mnie za duzo. Wiec odpadlo.

Bylo jeszcze kilka ciekawych mieszkan na zoliborzu ale zawsze cos nie tak. To brak windy, albo kierunki swiata beznadziejne. Juz nie mowie o cenie 12 tysiecy za metr w stanie developerskim -ktos juz na glowe upadl.

Co mnie jeszcze denerwuje to oplata agencji. 2,9 procenta - za co????Dlaczego kupujacy ,a placic prowizje??

Przypomnialo mi sie jeszcze jedno mieszkanie ktore w sumie mnie rozbawilo, a wlasciwie ogladanie go. MIeszkanie to znajduje sie przy ulicy Zeromskiego w Warszawie na 11 pietrze. Jednak winda dojezdza tylko do 10 i jeszcze jedno pietro musisz przejsc na piechote - "smiech na sali". Zeby tego bylo malo to twoje mieszkanie sasiaduje z maszynownia ktora halasuje i na dodatek jak otworzysz okna to potwqorny szum z 2 ruchliwych ulic. Jak mozna cos takiegom wybudowac z 2000 roku.

Kolejne miszkanie na ulicy Klaudyny. Dzwonie i pytam sie o mieszkanie na 2 pietrze w 2 pietrowym budynku nad ktorym jest taras.Pomyslalem sobie ,ze fajnie jest miec taras nad glowa i sobie ladnie go zagospodarowac, jednak szybko zszedlem na ziemie jak pani posrednik powiedziala ,ze taras jest do uzytku wspolnego i jak ktorys z mieszkancow bedzie chcial zorganizaowac sobie impreze lub grillllla to ma do tego prawo aby skakac mi nad glowa - kurcze jak w komunie!!!!

Kilka jeszcze takich zabawnych sytuacji mialem podczas 3 tygodniowego poszukiwania mieszkania. Jak na razie to szukam dalej. Mam gdzie mieszkac ale moje dziecko rosnie szybciutko i trzeba bedzie przeprowadzic sie do wiekszego mieszkania ale nie za wszelka cene.

Pozdrawiam,
c
climbwave
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2008-08-29, 21:12

Postprzez ŁukaszK » 2008-09-01, 20:22

Hej! Ja niedawno też miałem taki problem ze znalezieniem mieszkania. Chciałem kupić mieszkanie w przyjaznej okolicy, ale nigdzie nie mogłem takiego znaleść, zawsze coś mi nie pasowało. jednak się udało. Wpłaciłem już pierwszą zaliczkę. Kupiłem mieszkanie w Aura Park na Wilanowie. Przypadkowo nadziałem się w internecie na stronę dewelopera MillYon ( http://www.aurapark.pl) Zajrzyj i ty może coś wybierzesz. mi się tam bardzo podoba.
ŁukaszK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2008-09-01, 19:42

Postprzez artisto » 2008-09-02, 12:46

W każdym dużym mieście, jeśli chce się znaleźć odpowiednie mieszkanie trzeba najpierw zgłosić się do agencji. To należy wkalkulować w koszta
artisto
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2008-09-02, 11:53


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron