Kredyt godny polecenia- szukam.

Kredyty mieszkaniowe - spytaj innych gdzie najtaniej? najkorzystniej? podziel się doświadczeniami

Kredyt godny polecenia- szukam.

Postprzez AgnieszkaW » 2008-08-19, 14:24

Witajcie,
Mam pytanie, kto mógłby polecić dobry i sprawdzony kredyt mieszkaniowy. Jak najszybszy i z jak najmniejszą opcja formalności. Planuje zakup mieszkania w Wilanowie w Aura Park. Na margisnesie- moze ktoś z Was tam mieszka? Chodzi mi o osiedle budowane przez dewelopera Mill-Yon a dokładnie: http://www.aurapark.com.pl/
Chętnie chciałabm poczytać jak to się u Was odbywało, zakup mieszkania a szczególnie wskazówki na co uważać przy umowie kredytowej. Mieszkanie w Wilanowie jest dla mnie marzeniem, ale chciałbym sie tym marzeniem cieszyć i uniknąć zbędnych przeszkód.
Pozdrawiam
AgnieszkaW
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2008-08-19, 09:29

Postprzez hetryx » 2008-08-30, 02:21

Różnie bywa z kredytami, trzeba się dobrze rozejrzeć. Trzeba porównać kilka banków, zaczynając od tego, w którym masz konto osobiste. Dobre rzeczy słyszałem o Millennium, ale to nie jedyny bank tutaj, porozglądaj się i dopasuj wybór do swoich potrzeb i możliwości...
hetryx
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2008-04-28, 22:13

Kredyt mieszkaniowy / hipoteczny

Postprzez Latos » 2008-09-02, 07:57

Witam

Jeśli chcesz w szybki sposób załatwić kredyt to polecam http://finanse.mieszkajmy.pl/open-finance/227/
Open Finance.

Umawiasz się na spotkanie i w ciagu max 48h oddzwaniają ustalają termin spotkania. Dlaczego warto wziąć kredyt przez pośrednika ?

1. Nie pobierają opłat od Ciebie za przyznanie kredytu, tylko mają umowy z bankami a banki się z nimi dzielą i tak już ustaloną prowizją.

2. Prowizje i oprocentowanie w bankach zwykle są zbliżone, ale różnica polega na dodatkowych opłatach, ubezpieczeniach. Dzięki nim szybko się zorientujesz gdzie zapłacisz najmniejszą ratę. Możesz zaoszczędzić nawet do 200 zł / mc na racie (przy kredycie na ok 300-400 tys)

3. Open finance szybciej załatwi decyzje o kredycie, zależy im na dobrej obsłudze klienta bo z tego żyją. Banki to molochy i już tak nie dbają o Ciebie gdy podpiszesz papiery, mozesz u nich czekac i czekac... :)
W przypadku posrednikow takich jak Open Finance juz tak nie jest.

moze troche rozjasnilem
pozdrawiam
LATOS
Latos
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2005-12-15, 17:31
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez razela » 2008-09-11, 10:06

Najpierw zapytaj w swoim banku. Zwykle dla stałych klientów oferty są korzystniejsze
razela
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2008-09-02, 11:52

Postprzez razela » 2008-09-17, 18:20

W takich wypadkach wolę pytać jednak u źródła
razela
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2008-09-02, 11:52


Powrót do Kredyty mieszkaniowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron