Miejsce w pokoju Łódź, osiedle Karolew, ul. Sandomierska

Wynajem mieszkań - darmowe ogłoszenia

Miejsce w pokoju Łódź, osiedle Karolew, ul. Sandomierska

Postprzez kasiuleq » 2008-08-12, 10:05

Poszukuję współlokatorki do pokoju.
Jestem osobą niekonfliktową, sympatyczną i chętną do pomocy. Studiowałam filologię polską przez rok, teraz na razie ją przerywam aby studiować filologię angielską.
Mieszkanie znajduje się na ulicy Sandomierskiej w Łodzi, w wieżowcu, na 5 piętrze. Ogólnie jest trzypokojowe, posiada kuchnię, oraz toaletę i łazienkę. Tuż obok bloku znajduje się supermarket sieci Carrefour, a także przystanek autobusowy linii 86. Nieco dalej znajdują się przystanki : autobusowy (linie 99, 80, 6) oraz tramwajowy (linie 10, 12, 14).
Pokój, o którym mowa jest największy i do tej pory zamieszkiwały go dwie osoby, jednakże jedna zakończyła już studia dlatego poszukuję kogoś na jej miejsce.
Miesięczna opłata za wynajem wynosi 1248zł, co po podziale na ilość osób zamieszkujących mieszkanie wynosi 312zł. Do tego dochodzą jeszcze opłaty za rachunki, ogólny miesięczny koszt wynajmu wynosi więc około 350-360zł.
Jedynym mankamentem pokoju jest brak łóżka.
Jestem osobą niekonfliktową, sympatyczną i chętną do pomocy. Studiowałam filologię polską przez rok, teraz na razie ją przerywam aby studiować filologię angielską.
Proszę o kontakt pod numerem telefonu 669-811-009 lub za pośrednictwem e-maila : kasiuleq@gmail.com
kasiuleq
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2008-08-12, 10:01

Powrót do Mieszkania Wynajem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron