nieruchomości 30% w gore w ciagu roku :O

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

nieruchomości 30% w gore w ciagu roku :O

Postprzez Irek-mazury » 2005-12-28, 21:33

dzis super dodatek na swieta do rzeczpospolitej dodali, sa raporty ze kupujac dom czy mieszkanie na poczatku 2005 i sprzedajac je pod koniec roku mozna bylo zarobic do 30%, moze sa tu jacys spryciarze, ktorzy tak zrobili? :)

swoja droga jest tabela z cenami i roznicami cen zaleznie od wojewodztwa, niektore roznice az nie do wiary hm :? za mieszkanie w centrum wawy 32metry kawalerka mozna kupic 90km dalej w malym miescie dwupietrowe z 2 lazienkami 115metrow, nie jestem z wawy ani z okolic, ale jaki jest wiec sens mieszkania w smogu w klitce? ;)
Irek-mazury
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2005-12-28, 21:17

Postprzez nemo » 2006-01-05, 22:05

chociażby taki sens, że mieszkając w klitce w smogu jesteś w stanie zarobić choć na tą klitkę. Sam niedawno kupiłem chatę we wrocku za kasę za którą spokojnie mógłbym kupić dom w mieście z którego pochodzę, ale co z tego jak tam niemiałbym takiej pracy i nie stać by mnie było na raty nie mówiąc już o odpowiedniej zdolności kredytowej.
nemo
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2006-01-05, 21:21


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron