Alimenty

Kredyty mieszkaniowe - spytaj innych gdzie najtaniej? najkorzystniej? podziel się doświadczeniami

Alimenty

Postprzez beti » 2007-05-04, 13:49

Prosze mi powiedzieć dlaczego jesli obliczamy zdolnośc kredytobiorcy to jest brana pod uwagę wysokość alimentów jako obciążenie,ale jeśli juz samotna matka chce dostać kredyt mieszkaniowy to alimenty na dzieci jak również wszelkie zasiłki pobierane na dzieci nie są brane pod uwagę.W moim przypadku mam 600 zł alimentów i 128 zasiłku rodzinnego i z tymi pieniążkami spokojnie mogłbym wziąśc kredyt mieszkaniowy przy moich marnych zarobkach 940 netto mogę o tym zapomnieć. Gdzie tu jest szansa dla takich osób? powiedzcie mi.Czy jest tutaj ktoś mądry kto znalazłby rozwiązanie w mojej sytuacji bo już mi ręce opadają z tego wszystkiego.
Mam 35 lat,pracuję na czas nieokreślony,mam brak jakichkolwiek zobowiązań i co z tego,KIEDY NIGDZIE NIE BIORĄ POD UWAGĘ TYCH CHOLERNYCH ALIMENTÓW!!!!!!!
beti
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2007-04-12, 08:21

Postprzez Latos » 2007-05-05, 17:10

Witaj

Z tego co mi wiadomo to alimenty niebrane są do rozrachunku z przyczyny ich złożoności. Bank musiałby sprawdzić czy ojciec dzieci ma zdolność (prace) aby płacić te alimenty). W tym wypadku polecam skontaktować się z profesjonalnym doradcą openfinance lub moneyexpert w twoim mieście.

(wystarczy wypełnić formularz sami oddzwonią w ciągu 48h)

- Open Finance

- Money Expert

Doradzą czy jest jakikolwiek bank który bierze alimenty pod uwagę.

Powodzenia :)
Latos
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2005-12-15, 17:31
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Calla » 2008-09-19, 13:01

Tak w urzędzie skarbowym masz się rozliczać z uzyskanych dochodów, co ma wpływ na wysokość podatków, ale tam , gdzie Ty potrzebujesz doliczyć dochody brutto , to Ci nie chcą policzyć ! no i jak to się ma ?.
Calla
 
Posty: 172
Dołączył(a): 2008-08-25, 16:50

Postprzez razela » 2008-09-20, 22:12

samo życie, niestety
razela
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2008-09-02, 11:52


Powrót do Kredyty mieszkaniowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron