osiedle-jarzebinowe.pl

Sprzedaż domów / Kupno domów - darmowe ogłoszenia

osiedle-jarzebinowe.pl

Postprzez osiedle-jarzebinowe.pl » 2011-11-24, 21:08

Osiedle będzie usytuowane na styku dwóch miejscowości gminy Świerklaniec- Nakła i Chechła. Gmina predystynuje do miana sypialni Śląska, w najlepszym tego znaczeniu. Możesz mieszkać w sąsiedztwie lasów i wody, a jednocześnie szybko przemieszczać się do wielu miast aglomeracji głównymi traktami komunikacyjnymi, możesz zagłębić się w największy kompleks leśny na Śląsku i dojść po grzyby aż do Częstochowy lub wsiąść w samochód i za 15 minut znaleźć się na najdynamiczniej rozwijającym się lotnisku w Polsce i lecieć dokąd chcesz, możesz rano pójść do sklepiku po bułki lub w 5 minut znaleźć się w markecie,
możesz żyć jak chcesz.
Ewa Bączkowicz
mobile: 510 107 947
e.baczkowicz@polinvestdom.pl
osiedle-jarzebinowe.pl
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2011-11-24, 21:04

osiedle jarzebinowe pl

Postprzez urbalibag » 2012-08-13, 13:21

czyt. argumenty.
1 wokół robi się coraz więcej nowych osiedli jakoś tak bez placów zabaw, my zapłacimy za remont tudzież budowę kolejnego, wszyscy będą korzystać. Ja nie jestem samartytanką, lubie płacić za siebie a nie za tych co się załapuja "na krzywy ryj"
2 okradli naszą sąsiadkę z tego co czytałam na forum. Jakby osiedle było szczelnie zamkniete to by zniechęcało złodziei zwiększonym ryzykiem złapania. Bo podobniez okazja czyni zlodzieja.....
3 srednio 3 razy w tyg.ktos staje na moim m-cu parkingowym, a ochrona wiecznie zdziwiona. Az ostatnio wczoraj z jakims kolejnym niedoinformowanym gosciem poszlam na noze i wymazalam mu szybe szminka, zaplaci za myjnie to sie nastepnym razem zaparkuje na m-cu dla gosci lub przyjedzie tramwajem
Wszyscy jakos zaplacilismy kase za swe m-ca to mowmy swoim znajomym zeby na miejscach prywatnych nie parkowac. UWAGA m-ce nr 21 jest w chwili obecnej w moim posiadaniu na podst.porozumienia z jego prawnym wlascicielem ktory wykazal mi akt prawny nabycia tego m-ca. A JA JESTEM MALA FURIATKA I KUPILAM KOLEJNY ZESTAW TLUSTYCH CZERWONYCH SZMINEK UPRZEDZAM BEDE UZYWACMIEJSCE nr21 PROSZE OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
4 w tej chwili nie widze sensu placenia za ochrone, jakos nie czuje zebym ja, mienie czy nawet m-ce parkingowe było chronione. Skoro problemem dla ochrony jest szlaban postawmy brame. Ja wole odczekac 5 min. przy wyjezdzie bo sie brama dluzej niz szlaban otwiera niz tracic nerwy i czas na szukanie osoby ktora zajela mi m-ce parkingowe bo trwalo to 3 godz.

Do Zarzadu, mam m-ce garazowe ale nie moge z niego korzystac sie autko nie miesci, a marze o zakupie jeszcze wiekszego osobowego auta. Czy jestescie przekonani ze odleglosci spelniaja normy czy wybudowany garaz byl z mysla o smartach?
urbalibag
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2012-08-13, 10:56
Lokalizacja: UnitedKingdom


Powrót do Dom Kupię / Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron