Wynajmowanie magazynów opłacalne?

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Wynajmowanie magazynów opłacalne?

Postprzez Finezyjny » 2011-07-30, 08:39

Witam, co myślicie o pomyśle wynajmowania magazynów oraz dalszym przeznaczaniu jego części dla firm transportowych i logistycznych do przeładunku w celu zmiany ciężarówki, przechowania materiału? pozdrowienia
Finezyjny
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2011-07-30, 08:32

Postprzez Promotor » 2011-07-30, 20:15

Jest to bardzo dobry pomysł z uwagi na fakt, że ceny wynajmu powierzchni magazynowych drożeją a samych wolnych magazynów jest w Polsce coraz mniej a te co są wolne znajdują się w złych miejscach strategicznych. Polecam skorzystać z pomocy firmy http://www.jartom.pl , która zupełnie za darmo doradzi Ci a także pomoże w negocjacjach.
Pozdrawiam serdecznie
Promotor
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2011-07-30, 19:54

Postprzez Finezyjny » 2011-07-30, 22:30

Ja właśnie miałem w planach skorzystanie z takich wyszukiwarek w celu znalezienia ciekawej oferty dotyczącej wynajmu bo na zakup mnie nie stać. Tylko przestraszyłeś mnie teraz tym "złym stanem". Czyli się nie opłaca?!
Finezyjny
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2011-07-30, 08:32

Postprzez Promotor » 2011-08-27, 17:26

Nic takiego nie powiedziałem. Opłaca się skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nie opłaca się kupować ani wynajmować magazynów na własną rękę. Łatwo wtedy wpaść w jakieś bagno a tak bez obaw współpracujesz z firmą i to zupełnie za darmo bo prowizję płacą właściciele nieruchomości.
Promotor
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2011-07-30, 19:54

Postprzez Wiesław » 2012-09-27, 13:03

Zdecydowanie się opłaca, bo rynek powierzchni magazynowych rozwija się całkiem nieźle, a dobre magazyny firmom potrzebne będą zawsze. Oglądając kolejne, warto oprócz ceny brać pod uwagę lokalizację i sam plan budynku, tak aby był on jak najlepiej sprofilowany pod potrzeby ewentualnych najemców. W cenach, powierzchni itp. możesz zorientować się w Internecie: http://www.verson.com.pl/hale-i-magazyny/wroclaw
Wiesław
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2012-09-27, 12:10


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron