Nowy sposób na tani kredyt ??

Kredyty mieszkaniowe - spytaj innych gdzie najtaniej? najkorzystniej? podziel się doświadczeniami

Nowy sposób na tani kredyt ??

Postprzez Susenior » 2011-05-06, 12:14

Witam,

Chciałbym wreszcie mieć swoje własne lokum ale brakuje mi trochę
pieniędzy.
Potrzebuję pomocy w sprawie kredytu ..co sądzicie o serwisie

Słyszałem że to serwis, na którym wystawiasz swój kredyt na aukcje. Podajesz swoje oczekiwania co do kredytu – rodzaj, kwota kredytu, okres spłaty i waluta. Zostaje ona przekazana do instytucji finansowych biorących udział w licytacji i przesyłają Ci swoje propozycje. Wybierasz najlepsza dla siebie ofertę, która ponadto możesz jeszcze negocjować. Dzięki takiej procedurze możliwe jest uzyskanie kredytu na lepszych warunkach niż przy wizycie w banku.Czy to możliwe i bezpieczne proszę o wskazówki.To moja pierwsza pożyczka i jestem zielony w tym temacie.


Pozdrawiam,
Susenior
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2011-05-06, 12:10

Postprzez majkelpb » 2011-06-30, 14:58

Owszem, jest to też jakaś opcja, jednak często lepsze warunki możesz sam wynegocjować w banku. Wystarczy, że znajdziesz sobie bank z najlepszymi warunkami i podpiszesz z nim wstępną umowę kredytową a następnie udasz się do kolejnych banków negocjować warunki kredytu. Jeśli bank zobaczy, że inny bank udzieli Ci kredytu na lepszych warunkach są bardziej skłonni do negocjacji.

--
majkelpb
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2011-06-30, 14:38

Postprzez Słonko » 2011-07-29, 15:19

Jeśli kupujesz nowe mieszkanie - od developera, to np . Piekut Development współpracuje z domem kredytowym Notus.
Ponieważ w jednym miejscu kupujesz mieszkanie i bierzesz kredyt - siłą rzeczy jest taniej :) Takie 2w1 :)
Słonko
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2011-07-22, 12:12

Postprzez arki71 » 2011-08-19, 11:29

można też skorzystać z jakiejś dobrej porównywarki internetowej. Ja osobiście polecam eBrokera.
http://kredytyonline.ebroker.pl/kredyty-hipoteczne.html

eBroker.pl to porównywarka finansowa, która pomoże Państwu odnaleźć się w natłoku niejasnych ofert oraz pozornych promocji. Zbadaliśmy wszystkie aspekty prezentowanych propozycji, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że nikt nie wykorzysta Waszej ewentualnej niewiedzy. Nasze porównanie banków, lokat i ubezpieczycieli pozwoli na zaoszczędzenie nie tylko cennego czasu, ale także pieniędzy. Wyeliminowaliśmy konieczność wędrówki pomiędzy poszczególnymi placówkami, a dzięki rzetelnej ocenie warunków eliminujemy także ewentualność brzemiennej w skutki pomyłki.
arki71
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2011-02-13, 20:55

Re: Nowy sposób na tani kredyt ??

Postprzez Jacek2012 » 2012-01-20, 05:40

Susenior napisał(a):Potrzebuję pomocy w sprawie kredytu ..co sądzicie o serwisie
Słyszałem że to serwis, na którym wystawiasz swój kredyt na aukcje. Podajesz swoje oczekiwania co do kredytu – rodzaj, kwota kredytu, okres spłaty i waluta. Zostaje ona przekazana do instytucji finansowych biorących udział w licytacji i przesyłają Ci swoje propozycje. Wybierasz najlepsza dla siebie ofertę, która ponadto możesz jeszcze negocjować. Dzięki takiej procedurze możliwe jest uzyskanie kredytu na lepszych warunkach niż przy wizycie w banku.Czy to możliwe i bezpieczne proszę o wskazówki.To moja pierwsza pożyczka i jestem zielony w tym temacie,




Nie mam najlepszych doświadczeń z tym serwisem. Okazało się, że wcale nie dysponują takimi wspaniałymi ofertami, a te, które przedstawiają przebijane są przez jakąkolwiek promocję jakiegokolwiek banku. Już w innym wątku napisałem o swojej drodze do kredytu hipotecznego. Skorzystałem wówczas z newslettera strony http://www.dabrowski.ebrokerpartner.pl i dobrze na tym wyszedłem.

PS. Właśnie doczytałem, że arki71 ma podobne zdanie i, być może, podobne do moich doświadczenia. Bo rzecz w tym, aby do własnych starań dołożyć możliwie aktualną informację na temat tego co proponują inne banki, a nie tylko ten, do którego akurat trafiliśmy.
Jacek2012
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2012-01-13, 05:33

Postprzez megi123456 » 2012-02-04, 12:31

Kredyty hipoteczne przez Internet!
Invigo
•pomagamy we wszystkim: od wyboru oferty do wypłaty kredytu, a sprawdzenie wysokości raty i zdolności trwa tylko kilka minut
•kredyty mieszkaniowe 20 banków w jednym miejscu
•wszystkie formalności bez wychodzenia z domu, z telefoniczną pomocą dedykowanego konsultanta
•teraz dopłacamy do kredytów - nawet 3 000 zł
http://m_finanse.systempartnerski.pl/invigo/index.html
megi123456
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2012-02-04, 12:18


Powrót do Kredyty mieszkaniowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron