Pomocy!!!

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Pomocy!!!

Postprzez ferdex2 » 2006-10-28, 16:24

Witam państwa. Mam pewien problem, i myślę iż, państwo mogą mi pomóc.
Niedawno kupiłem sobie domek. Osoba sprzedająca mi owy domek oznajmiła mi, iż w w jednym z pokoi, w podłodze znajduje się dziura. Po zdjęciu "lenteksu" w owym pokoju okazało się że, cała podłoga jest przegnita, gdyż na teren tego pomieszczenia "wdarł" się grzyb.
Sprzedawca domu nie poinformował mnie o owym fakcie. Co mam zrobić? Dzwoniłem już do osoby która sprzedała mi trefny dom, ale ona wszystkiego się wypiera. Mówi iż o niczym nie wiedziała i nie da mi ani grosza zadośćuczynienia.
ferdex2
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2006-10-28, 16:06

Postprzez Mieszkajmy.pl » 2006-10-28, 22:09

Jęśli w umowie kupna było stwierdzone że domek jest wolny od wad i sprzedający o tym fakcie "nie wiedział" to nieusprawidliwia go od odpowiedzialności. Jednak nie mamy tej umowy przed sobą i nie możemy określić jakie zapisy były tam wprowadzone. Jeśli będzie się Pan ubiegał o odszkodowanie to i tak prawdopodobnie nie uniknie Pan wizyty u prawnika, dlatego od razu powinien się Pan z nim skonsultować.
Mieszkajmy.pl
Administrator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2006-08-30, 10:54
Lokalizacja: Wroclaw


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron