Bielany - Sokratesa - 3 pokoje 64m2 + miejsce parkingowe

Wynajem mieszkań - darmowe ogłoszenia

Bielany - Sokratesa - 3 pokoje 64m2 + miejsce parkingowe

Postprzez mchmiel » 2006-10-16, 12:49

Szukam zainteresowanych do wynajecia nowiutkiego mieszkania 64,3 m2 na 1 pietrze w nowo wybudowanym bloku. Mieszkanie w tej chwili bedzie wykańczane więc ewentualni zainteresowani moga ingerować w standard wykończenia. Mieskzanie składa się z 2 pokoików (sypialni) oddzielnej łazieki i ubikacji + kuchnia otwarta połączona z dużym pokojem 20m2 (salon). Duży balkon 13 m2 + miejsce parkingowe + piwniczka (pełne drzwi). Blok wykończony w wysokim standardzie położona elewacja klinkierowa + elementy chromowane poręczy. Osiedle chronione, klatki wyłożone płytka również na ścianach blok 5 piętrowy z windami.
W mieskzaniu instalacja alarmowa + wideofon + stolarka drewaniana , łazienka w płytce z aramturą grohe i wanną narożna Poolspa (Francja). Wentylacja elektryczna, prąd 3 fazowy. Na podłodze drewno.

Mieszkanie do wynajmu od grudnia, stycznia (w tej chwili prowadze prace wykończeniowe). Plany mieszkania (uklad metraż itd) wysle na maila.

Kontakt: mchmiel21@tlen.pl
506066002
mchmiel
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2006-10-16, 12:41

Postprzez Szimi » 2007-01-08, 18:58

Nie wiem czy to jakoś pomoże, ale ostatnio znalazłem stronkę http://www.ozozo.pl i tam sporo studentów, w tym zagranicznych ogłasza się, że szukają mieszkania, więc może warto ich zaczepić.
No i oczywiście szcześliwego owego roku.
Identyczną wiadomość zostawiłem również na forum;)
Szimi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2006-11-28, 15:43


Powrót do Mieszkania Wynajem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości