Kredyt dla obcokrajowca

Kredyty mieszkaniowe - spytaj innych gdzie najtaniej? najkorzystniej? podziel się doświadczeniami

Kredyt dla obcokrajowca

Postprzez izergill » 2011-03-02, 08:46

Witam,
Jestem obywatelką Ukrainy, mój mąż jest obywatelem Polski. Jesteśmy prawie rok po ślubie, a ja mam kartę czasowego pobytu (na kartę stałego pobytu jeszcze się nie kwalifikuję :( ).
Oboje skończyliśmy dobre studia, pracujemy, nasz łączny dochód netto wynosi ponad 6000 zł.
Czy ktoś mógłby mi doradzić, jaką mamy szansę na kredyt mieszkaniowy na 10-20 lat?
izergill
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2011-03-02, 08:40

Postprzez arki71 » 2011-03-08, 17:24

Skorzystaj z pomocy doradców Expandera i porównaj kredyty mieszkaniowe z aż 24 banków. Dzięki temu z pewnością wybierzesz najtańszy kredyt, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Korzystając z bezpłatnych usług doradcy szybko i bez problemu załatwisz wszystkie niezbędne formalności potrzebne do uzyskania najlepszego kredytu mieszkaniowego.
Nasze usługi są bezpłatne. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wybierz kredyt najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb!
http://profidoradca.systempartnerski.pl ... niowy.html
arki71
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2011-02-13, 20:55


Powrót do Kredyty mieszkaniowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron