PROJEKT I POMOC PRZY WYBORZE MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

PROJEKT I POMOC PRZY WYBORZE MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Postprzez marta.g.l. » 2011-02-25, 15:03

Zapraszam na stronę http://www.disenio.pl , kompleksowo podchodzimy do wykańczania wnętrz i znamy się na tym :)
Marta
marta.g.l.
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2011-02-25, 14:59

Re: PROJEKT I POMOC PRZY WYBORZE MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Postprzez Katrin10 » 2015-12-16, 14:34

Kod: Zaznacz cały
http://www.archikon.pl/
Ja korzystałam z usług tej firmy i daja radę!!!Mają mnóstwo ciekawych pomysłów:) Doradzą w oparciu o wizję klienta .Ja mam przez nich zaprojektowane mieszkanko.Jest śliczne.Znajomi zachwalają,ostatnio jeden robił foty na wzór :D :D :D :D :D
Katrin10
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2015-12-16, 14:20

Re: PROJEKT I POMOC PRZY WYBORZE MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Postprzez beata22 » 2016-01-07, 20:28

My sami wszystko robimy. Teraz remontujemy łazienkę. Bo nasze kafle to czasy prlu pamiętają. Wybierzemy coś z firmy Tubądzin mają świetne kolekcje. Całe szczęście że mój mąż to złota rączka i koszta robocizny odpadają.
beata22
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2015-04-08, 13:29

Re: PROJEKT I POMOC PRZY WYBORZE MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Postprzez merisna20 » 2016-01-10, 21:25

My zamówiliśmy projekt wnętrza w tej pracowni www.artcoredesign.pl - aranżacja wnętrza została opracowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a remont przebiegał szybko i sprawnie. Architekci uwzględnili przewidziany budżet i czuwali nad przebiegiem prac wykończeniowych. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania - rewelacja!
merisna20
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-01-09, 19:24

Re: PROJEKT I POMOC PRZY WYBORZE MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Postprzez Maxym » 2016-01-21, 18:58

Też jestem w trakcie wykańczania i wyposażanie swojego biura i głownie korzystam z oferty firm na https://aleo.com/pl/firmy, ponieważ przyjaciel mi go poradził, ale może Wy polecicie mi jeszcze jakiś inny, podobny portal, gdzie znajdują się ciekawe oferty do wyposażania biura, bym ja oraz klienci czyli się z nim dobrze? :)
Maxym
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-01-21, 18:52

Re: PROJEKT I POMOC PRZY WYBORZE MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Postprzez miroslaw.kruczynski » 2016-04-18, 12:30

Witam.

Polecam się na pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru lub odbiór robót od firmy wykonawczej.
Doradzimy Państwu, które etapy warto skontrolować oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości techniczne.

Koszty uzależnione są od rodzaju usługi oraz wielkości inwestycji. Jako Inspektor nadzoru sprawdzam głównie etapy zanikające. Podczas wizyt kontroluje prowadzone prace. Doradztwo techniczne w cenie nadzoru.

Oferujemy usługi:
- kierownik budowy;
- inspektor nadzoru inwestorskiego;
- przeglądy techniczne obiektów budowlanych (kontrole okresowe) roczne, półroczne i pięcioletnie;
- ekspertyzy techniczne, opinie i oceny techniczne obiektów budowlanych;
- świadectwa charakterystyki energetycznej;
- odbiory budynków i mieszkań;
- doradztwo techniczne;
- kosztorysy;
- legalizacje samowoli budowlanych;
- inwentaryzacje;
- badania kamerą termowizyjną.


W przypadku zainteresowania proszę o kontakt:
mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412.
miroslaw.kruczynski@wp.pl
www.mirbud-nadzory.pl
Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie www.kierownikbudowy2.oferteo.pl
miroslaw.kruczynski
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2016-04-18, 12:25


Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości