Fotowoltaika

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Fotowoltaika

Postprzez pelsun » 2020-12-30, 08:04

Zamierzam zainwestować w fotowoltaikę. Chcę być bardziej ekologiczny, a przy okazji obniżę swoje rachunki za prąd. A wy, korzystacie z paneli słonecznych?
pelsun
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2020-12-30, 08:02

Re: Fotowoltaika

Postprzez ewelonka77 » 2021-01-19, 16:16

Korzystam z paneli fotowoltaicznych już od 2 lat i bardzo je sobie chwale. Przestałam mieć problemy z wysokimi rachunkami co było dla mnie największym powodem to zainwestowania w fotowoltaike. Panele fotowoltaiczne z firmy http://sundayenergy.pl są dla mnie wybawieniem!
ewelonka77
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2020-11-23, 16:12

Re: Fotowoltaika

Postprzez Aza » 2021-01-19, 18:49

Panele fotowoltaiczne są bardzo popularne i moim zdaniem przyszłościowo każdy będzie chciał je mieć u siebie gdyż gwarantuje ona znaczne oszczędności w domowym budżecie. Sama zwróciłam się o projekt i wycenę takiej instalacji do mego domostwa w Hymon. Działają długo na naszym rynku mają wiele ekip stąd też szybsze terminy realizacji, a co najważniejsze dają 15 lat gwarancji i sprawują opiekę serwisową by wszystko należycie funkcjonowało.
Aza
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2015-06-01, 20:27

Re: Fotowoltaika

Postprzez raffal » 2021-02-14, 19:23

Sprawdź, czy w twojej okolicy działa jakaś firm, które ofe4rtuje instalacje takich paneli. Możesz poszukać np. w lokalnych mapach google https://g.page/ABC-Sun-Energy-Fotowoltaika-Lodz?share
raffal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2018-04-27, 15:49

Re: Fotowoltaika

Postprzez rajni » 2021-08-24, 16:30

firm od fotowoltaiki powstało sporo. Rynek potrzebuje więc biznesy się otwierają i zarabiają. Stąd warto pomyśleć i wybrać firmę która już jest chwilę na rynku i ma sprawdzone instalacje. Oprócz samych paneli też trzeba zainteresować się samą instalacją czy jest bezpieczna. Stilo Energy oferuje np niskonapięciową co moim zdaniem jest bezpieczniejsze niż normalna instalacja
rajni
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2019-10-22, 13:58

Re: Fotowoltaika

Postprzez agasa » 2021-09-13, 07:37

my robiliśmy u Stilo energy, nie mam zastrzeżeń, mieliśmy darmowy audyt, całość została zrobiona sprawnie, terminy są ok, bo oni mają swoich monterów
agasa
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2020-07-09, 20:47

Re: Fotowoltaika

Postprzez weronikalewandowska » 2021-11-16, 21:08

Aza napisał(a):Panele fotowoltaiczne są bardzo popularne i moim zdaniem przyszłościowo każdy będzie chciał je mieć u siebie gdyż gwarantuje ona znaczne oszczędności w domowym budżecie. Sama zwróciłam się o projekt i wycenę takiej instalacji do mego domostwa w Hymon. Działają długo na naszym rynku mają wiele ekip stąd też szybsze terminy realizacji, a co najważniejsze dają 15 lat gwarancji i sprawują opiekę serwisową by wszystko należycie funkcjonowało.


Prawdę powiedziawszy tez polecam Hymona. U mnie się sprawdza ich instalacja paneli. Całkiem niezłe jest to rozwiązanie. Na początku tak do końca niedowierzałam ale p czasie, po kilku miesiącach mogę śmiało powiedzieć, że to naprawdę ma sens.
weronikalewandowska
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2017-10-02, 18:33

Re: Fotowoltaika

Postprzez izabella22 » 2021-12-17, 17:24

To jeśli ja mogę coś dodać, to jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Bud-Invest Energy https://bienergy.pl
Szybka dostawa zamówień, opieka i fajny kontakt z doradcą.
izabella22
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2021-03-24, 13:22

Re: Fotowoltaika

Postprzez michaA » 2022-01-24, 23:08

weronikalewandowska napisał(a):
Aza napisał(a):Panele fotowoltaiczne są bardzo popularne i moim zdaniem przyszłościowo każdy będzie chciał je mieć u siebie gdyż gwarantuje ona znaczne oszczędności w domowym budżecie. Sama zwróciłam się o projekt i wycenę takiej instalacji do mego domostwa w Hymon. Działają długo na naszym rynku mają wiele ekip stąd też szybsze terminy realizacji, a co najważniejsze dają 15 lat gwarancji i sprawują opiekę serwisową by wszystko należycie funkcjonowało.


Prawdę powiedziawszy tez polecam Hymona. U mnie się sprawdza ich instalacja paneli. Całkiem niezłe jest to rozwiązanie. Na początku tak do końca niedowierzałam ale p czasie, po kilku miesiącach mogę śmiało powiedzieć, że to naprawdę ma sens.


Duża firma może więcej I w tym jest sporo prawdy. Mają po prostu większe możliwości. Więcej ekip montażowych, więcej ludzi do projektu. Ale i większa firma to lepsze warunki zakupu poszczególnych komponentów, wiec mogą dawać lepsze ceny.
michaA
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2021-10-07, 19:08

Re: Fotowoltaika

Postprzez Wampirr » 2022-01-28, 20:07

My zamontowanie paneli fotowoltaicznych i wszystko, co z tym związane powierzyliśmy firmie Calma. Na duży plus jest to, że instalacja była już w umówionym terminie 2 tygodniu. Żadnych obsów itd. Załatwili też wszystko z energetyką, o nic nie musieliśmy się martwić. Oni ogarnęli wszystko od A do Z.
Wampirr
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2020-02-12, 22:59

Re: Fotowoltaika

Postprzez izabella22 » 2022-05-12, 11:18

Co do fotowoltaiki to mogę podrzucić Wam jeszcze jeden fajny temat- warty rozważenia zwłaszcza jeśli ktoś może chce wydzierżawić grunty rolne https://rolnik.bienergy.pl
Długoterminowa dzierżawa gruntu nawet do kilkunastu tysięcy zł/ha w ciągu roku.
izabella22
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2021-03-24, 13:22

Re: Fotowoltaika

Postprzez justa » 2022-07-27, 08:13

Z pewnością dobrze jest wybrać solidną firmę do montażu fotowoltaiki, działa na rynku Polenergia Fotowoltaika, która montuje bardzo nowoczesne panele, to spora inwestycja, ale warto kupić raz a dobrze, tu jest istone, abyśmy byli zadowoleni.
justa
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2018-11-27, 17:01


Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron