Projekt domu

Sprzedaż domów / Kupno domów - darmowe ogłoszenia

Projekt domu

Postprzez Mickiewicz » 2020-12-14, 10:53

Cześć. Przymierzam się z narzeczoną do budowy domu. Chcielibyśmy postawić spory dom dla trójki dzieci w przyszłości. Rozglądamy się za działką (zachodnie okolice Warszawy) i mamy kilka ciekawych propozycji, są to spore działki. Sam dom chcielibyśmy postawić do 250 tys złotych.
Preferujemy dom piętrowy nad parterowym.
Tak jak już wspomniałem planujemy mieć trójkę dzieci, więc z wymagań to minimum 4 pokoje do spania, przydałby się też pokój do spania dla gościa, więc łącznie 5. Do tego: dwie łazienki, salon, biuro, czyli podstawowe elementy. Garaż na dwa samochody.
Wiem, że to dość ogólny opis, ale tak naprawdę nie mamy konkretnej wizji. W internecie pełno jest projektów, dlatego pytam tutaj o sprawdzone praktyczne rozwiązania, najlepiej takie, które sami macie.
Mickiewicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2020-12-14, 10:39

Re: Projekt domu

Postprzez john_piglim » 2020-12-15, 11:16

Z opisu sugeruję, że masz spory budżet. Do 250 000 zł można postawić naprawdę ładny, nowoczesny dom. Sam kilka lat temu byłem w takiej sytuacji jak ty. Znalazłem dla ciebie dwa projekty u projektanta u którego osobiście kupowałem projekt swojego obecnego domu. Wpisz w wyszukiwarkę na stronie nazwę projektu, tam będą opisy, zdjęcia. Daj znać co myślisz.
Strona: MG Projekt
Projekty, które polecam: "Helios", "Riwiera 4"
john_piglim
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2020-12-15, 10:56

Re: Projekt domu

Postprzez Mickiewicz » 2020-12-16, 11:17

dzięki. mi się podoba, ale będę musiał pokazać żonie, będziemy siedzieć nad tym projektem i ogarniać. chciałbym też zobaczyć jakieś zdjęcia realizacji tych projektów, bo tam na stronie jest tylko wizualizacja? i pytanie: czy jest możliwość zmiany projektu, jakaś lekka korekta według moich preferencji?
Mickiewicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2020-12-14, 10:39

Re: Projekt domu

Postprzez john_piglim » 2020-12-17, 11:43

Co do zdjęć to polecam zapytać na forum tej pracowni.
A odpowiadając na pytanie to jak najbardziej jest taka możliwość, przynajmniej była jak ja kupowałem, musiałbyś się skontaktować.
john_piglim
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2020-12-15, 10:56

Re: Projekt domu

Postprzez Mickiewicz » 2020-12-18, 21:50

Jasne, skontaktuję się. Wstępnie jestem zainteresowany. Dzięki za propozycje.
Mickiewicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2020-12-14, 10:39


Powrót do Dom Kupię / Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron