ciąza po antykoncepcji

Tutaj możesz porozmawiać o wszystkim nie związanym z tematem nieruchomości

ciąza po antykoncepcji

Postprzez justa » 2018-11-27, 17:07

Witajcie jestem tu nowa ale może na tym forum ktoś udzieli mi konkretnej odpowiedzi na temat antykoncepcji i późniejszego zajścia w ciążę? Wybieram się do ginekologa po pigułki antykoncepcyjne i chciałabym wiedzieć jak to było u was gdy potem chciałyście mieć dziecko i odstawiłyście antykoncepcję?
justa
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2018-11-27, 17:01

Re: ciąza po antykoncepcji

Postprzez ela1128 » 2018-11-27, 18:07

Najważniejsze abyś poszła do swojego ginekologa i aby to on ci dobrał odpowiedni rodzaj antykoncepcji. Nie musisz się obawiac że kiedyś jak będziesz chciała zajść w ciąże że będa komplikacje. Dzisiejsza antykoncepcja jest zupełnie inna niż kiedyś .Sama biorę antykoncepcję od lat i mam dwoje dzieci . Za każdym razem odstawiałam pigułki ,zachodziłam w ciąże a potem do nich wracałam.
ela1128
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2018-07-04, 22:27

Re: ciąza po antykoncepcji

Postprzez justa » 2018-11-27, 20:47

ela1128 napisał(a):Najważniejsze abyś poszła do swojego ginekologa i aby to on ci dobrał odpowiedni rodzaj antykoncepcji. Nie musisz się obawiac że kiedyś jak będziesz chciała zajść w ciąże że będa komplikacje. Dzisiejsza antykoncepcja jest zupełnie inna niż kiedyś .Sama biorę antykoncepcję od lat i mam dwoje dzieci . Za każdym razem odstawiałam pigułki ,zachodziłam w ciąże a potem do nich wracałam.


I na prawdę jak odstawiłaś to nie było żadnych komplikacji? To mnie pocieszyłaś bo jak pytam koleżanek to różnie mi odpowiadają. Mówią mi że lepiej jak urodze najpierw dziecko a potem będę stosowała antykoncepcję. ale ja na razie nie chcę mieć dzieci . Na dzieci musi być odpowiedni czas przynajmniej jak dla mnie.
justa
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2018-11-27, 17:01

Re: ciąza po antykoncepcji

Postprzez ela1128 » 2018-11-28, 19:13

Nikogo nie słuchaj w tej kwestii najlepiej się poradz swojego lekarza on będzie wiedział najlepiej. Dziś wiele kobiet właśnie tak robi ,gdy chce mieć dziecko to po prostu zwyczajnie odstawia pigułki. A jak będziesz miała dobrze dobraną antykoncepcję to już całkiem będziesz miała lżejsze życie . Ja przynajmniej tak mam przy moich pigułkach.
ela1128
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2018-07-04, 22:27

Re: ciąza po antykoncepcji

Postprzez justa » 2018-11-28, 22:15

Ok postaram się a powiedz jakie ty bierzesz tabletki? Wiem że każda kobieta potrzebuje innej antykoncepcji. Ale skoro tobie służa to warto wiedzieć jakie to?
justa
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2018-11-27, 17:01

Re: ciąza po antykoncepcji

Postprzez ela1128 » 2018-11-29, 20:39

justa napisał(a):Ok postaram się a powiedz jakie ty bierzesz tabletki? Wiem że każda kobieta potrzebuje innej antykoncepcji. Ale skoro tobie służa to warto wiedzieć jakie to?


Biorę belarę i własnie ją odstawiałam przed ostatnim zajściem w ciażę więc spokojnie ;-)
ela1128
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2018-07-04, 22:27

Re: ciąza po antykoncepcji

Postprzez coco » 2019-01-11, 04:05

Podobno po antykoncepcji szybciej zachodzi się w ciążę. Czy to prawda nie wiem, ale muszę powiedzieć, że sama mam taką nadzieję. Już mam wszystko zaplanowane, pozostaje spełnić to marzenie. Nawet na ten ranking https://bezpiecznybrzdac.pl/ranking-najlepszych-niani-eletronicznych/ niań elektronicznych spojrzałam, by już wiedzieć, gdzie kupić. Trzymajcie kciuki!
coco
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2019-01-10, 23:28


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron