Wybór drzwi zewnętrznych do domu - Thermo65

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Wybór drzwi zewnętrznych do domu - Thermo65

Postprzez Maniok31 » 2018-05-27, 17:46

Cześć :)
Stoimy na etapie wyboru odpowiednich drzwi zewnętrznych do naszego nowego domu. Tak myślałem, czy nie lepiej będzie pójść w kierunku modelu stalowego jaki znalazłem w ofercie producenta Hormann. Macie może jakieś opinie na ich temat?
Z góry dzięki za pomoc!
Maniok31

Re: Wybór drzwi zewnętrznych do domu - Thermo65

Postprzez CzarekWes4 » 2018-05-28, 11:28

Ten model drzwi akurat wyróżnia się wśród konkurentów. Dobrze, że zadbali w ich przypadku o dobrą izolację oraz wysokiej jakości zamek ryglowany w 5 punktach. Zobaczymy jednak, czy inni forumowicze coś jeszcze dopowiedzą/doradzą :)
CzarekWes4

Postprzez Firlej00 » 2018-05-30, 13:18

Mam i muszę przyznać, że są piękne. W pełni zgodne z opisem oraz estetyką wykończenia, jeżeli masz jakieś konkretne pytania to chętnie pomogę. Jednak już teraz mogę powiedzieć, że warto postawiać na nie w rozważaniach ze względu na izolacje, bezpieczeństwo i też dobrą cenę jak za takie drzwi stalowe.
Firlej00

Postprzez Miroro090 » 2018-06-11, 09:45

Ja również jestem za Thermo65, ponieważ sam zdecydowałem się na ich zakup i od września zeszłego roku są już u nas zamontowane. Zimę przetrwały bez żadnych problemów, wizualnie przepiękne (nie mają w sobie żadnej skazy technicznej na którą mógłbym zwrócić uwagę). Do tego sprawdzałem na termowizji i ciepło nie ucieka na zewnątrz jak to było w przypadku starych drzwi drewnianych. Do tego wykorzystali aluminiową ościeżnicę z przegrodą termiczną, a zostały wypełnione utwardzoną pianką PU, o grubość skrzydła 65 mm. A jak najbardziej warto jeszcze pochwalić projektantów bo sam design to już moim zdaniem klasa wyższa :)
Miroro090

Postprzez Maniok31 » 2018-06-14, 14:46

Czyli widzę, że macie podobne zdanie na ten temat jak ja :) Thermo65 tym bardziej zwróciły moją uwagę, ponieważ trwa jeszcze promocja, gdzie można dość sporą kwotę zaoszczędzić, a tym samym nie tracąc na jakości. No ale poczekam chyba, jeszcze chwilę na kolejne odpowiedzi bo widzę, ze jest trochę aktywnych użytkowników i zobaczymy do czego ostatecznie dojdziemy :)
Maniok31

Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne