Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Postprzez ela1128 » 2018-12-13, 12:26

Ja robiłam pod wymiar w Wiór Płyt . Oni zajmują się projektowaniem mebli. Moja kuchnia jest bardzo niestandardowa i sama bym sobie nie poradziła. Firma wszystko dokładnie wymierzyła przedstawiła mi projekt który całkowicie zaakceptowaliśmy z mężem i potem zabrali się do pracy. Wszystko wyszło super i w kilka tygodni mogliśmy się cieszyć nową kuchnią.
ela1128

Postprzez coco » 2019-01-19, 08:49

E tam, ja mam problem i z meblami i z wyciskarką. Chciałabym kupić sobie jakąś i na razie tylko na tym portalu https://przemianydomowe.pl/jaka-wyciskarka-wolnoobrotowa-opinie-ranking/ znalazłam rzetelny poradnik o tym, jaką warto posiadać, ale tak to nie wiem kompletnie, co kupić. Wiem jedynie, że nie chcę sokowirówki, bo z niej soki nie są takie same.
coco

Postprzez raffal » 2019-06-04, 21:26

Znaleźć wykonawcę pod wymiar nie jest trudno. Ew. może być trudno w małym mieście, ale bez problemu znajdziesz takie firmy w sieci. https://abc-macisz.pl/oferta/meble-kuchenne.html meble łódź wykonuje meble kuchenne na wymiar.
raffal

Postprzez szamanmebl » 2019-06-13, 09:43

Ja polecam meble na wymiar. Najlepiej jest to zlecić profesjonalnej firmie. Wtedy mamy pewność, że nasze wnętrza będą oryginalne i piękne. Nie musimy przejmować się, że coś nie będzie pasować, ponieważ są to meble na wymiar. Szczególnie polecam tą stronę: https://szaman-meble.pl/
szamanmebl

Postprzez konat77 » 2019-06-28, 07:31

Meble jak meble ale teraz dobierz do tego odpowiednie AGD ;) Albo na odwrót ;) Chciałem brać płytę Solgazu do kuchni ale nie do końca miała dla mnie optymalne wymiary. Trochę "gruba" była. A dziś czytam o serii Optima która ma właśnie lepsze wymiary niż poprzednia wersja. Musze tylko teraz pomierzyć, czy ta wersja będzie tą idealna dla mnie.
konat77

Postprzez unicownetrze » 2019-09-30, 11:47

Wszystkie meble w mieszkaniu mam zrobione na wymiar. Kuchnia, łazienka również. Myślę, że jest to fajna opcja, kiedy nie mamy czasu i ochoty na chodzenie po sklepach i wybieranie mebli tak, aby dopasować je pod nasze pomieszczenia.
unicownetrze

Postprzez swiezystart » 2019-10-02, 13:04

Ja kupiłem meble gotowe, dlatego, że najpierw kupiłem sprzęty AGD. Wyposażyłem kuchnię w bardzo dużą, praktyczną lodówkę i to do niej było trzeba dopasować meble. Na szczęście nie było żadnego problemu.
swiezystart

Poprzednia strona

Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz