Szukam mieszkania w Krakowie

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Szukam mieszkania w Krakowie

Postprzez mars-janka » 2017-04-19, 11:33

Wiem ze powinnam raczej odwiedzać portale ogłoszeniowe albo strony deweloperów ale chciałabym się tez doradzić, dlatego trafiłam tutaj ;) Zależy mi na okolicach Opolskiej, Aleji 29 listopada. Raczej nieduże, dla mnie jednej i raczej tymczasowe, tzn mieszkam narazie w Krakowie bo tutaj mam dobrą pracę ale sądzę że za kilka-kilkanaście lat wynajmę to mieszkanie a sama byc może wyjadę za granicę. Mniejsza o prywatne szczegóły, szukam czegoś nowego, przytulnego, w dobrej cenie, w okolicy którą wskazałam. Chcę sie doradzić czy bezpiecznie kupić od dewelopera czy lepiej od prywatnego właściciela? Moze ktoś słyszał o sprawdzonych inwestycjach w tym rejonie? Tylko żebym nie zbankrutowała (mam na to max 300 kawałków ;)
mars-janka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-04-19, 11:32

Re: Szukam mieszkania w Krakowie

Postprzez natiti » 2017-04-20, 08:18

Wątpie że znajdziesz w tej okolicy coś nowego w dobrej cenie. Prądnik się bardzo rozwija to pewnie ceny idą w górę bo chętnych nie brakuje. Nie wiem na sto procent bo akurat teraz nie jestem na bieżąco, tak mi sie wydaje ale mogę się mylić
natiti
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-12-29, 09:32

Re: Szukam mieszkania w Krakowie

Postprzez HSDArrow » 2017-04-21, 11:07

Prawdą jest, że Prądnik Czerwony prężnie się rozwija i powstaje tam coraz więcej nowych budynków mieszkalnych. Nieprawdą jest jednak to, że nie da się kupić tam mieszkania w niższej cenie. Wszystko zależy od potrzeb, a skoro zależy Ci na niedużym metrażu, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego. Zwykle taniej bywa na parterze, przyjrzyj się na przykład temu lokum: https://hsd-arrow.pl/data/files/offer/1390-m3.pdf. To klasyczny układ z salonem połączonym z aneksem kuchennym i osobną kuchnią. Posiada też niewielką loggię, którą można zagospodarować wedle uznania. Zlokalizowane jest tuż przy Parku Zaczarowanej Dorożki, dobrze skomunikowane z centrum miasta, dużymi centrami biurowymi i uczelniami. Mieści się w Twoim budżecie, więc jeżeli będziesz zainteresowana albo będziesz miała więcej pytań, zapraszam do kontaktu. Nasza firma działa na rynku krakowskim i kieleckim od wielu lat, zrealizowaliśmy wiele inwestycji i wciąż tworzymy kolejne, dlatego można nam zaufać :)
HSDArrow
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2016-06-20, 09:34

Re: Szukam mieszkania w Krakowie

Postprzez mars-janka » 2017-04-24, 09:49

Parter? Czy ja wiem, w sumie jak ogrodzone osiedle to nie ma się chyba czego bać, a teraz same takie robią. Park brzmi bardzo kusząco, podoba mi sie. Ale dobrze rozumiem że to mieszkanie jest w budowie? Tak wnioskuję z informacji że powierzchnie mogą jeszcze ulec zmianie.
mars-janka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-04-19, 11:32

Re: Szukam mieszkania w Krakowie

Postprzez malina32 » 2017-06-20, 13:42

Godne polecenia są na pewno mieszkania na osiedlu Bagry park bo po pierwsze ceny są tam bardzo przystępne a po drugie okolica fantastyczna do rekreacji, tuż obok powstaje plaża zwana krakowską Chorwacją.
malina32
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2016-03-03, 12:40


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron