Do budujących dom

Tutaj możesz porozmawiać o wszystkim nie związanym z tematem nieruchomości

Do budujących dom

Postprzez Nika83 » 2016-08-27, 08:31

Drodzy jestem bardzo ciekawa czym się kierowaliście przy wyborze elewacji do Waszych domów, czy tylko cena czy też jakość materiałów? Zastanawiam się na tynkiem silikonowym Astex, trochę poszperałam w internecie i specyfika mnie przekonuje jednak może lepszy byłby akrylowy, czasu coraz mniej jakąś decyzje trzeba podjąć, pomocy! :)
Nika83
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2016-08-26, 16:14

Re: Do budujących dom

Postprzez marianna90 » 2016-10-19, 15:59

U mnie firma budowlana FACHMAN zajęła się wszystkim, od przygotowania terenu pod budowę do wykończenia wnętrza domu. Podobała mi się właśnie taka opcja, że zajęli się wszystkim i nie musiałem co chwilę szukać nowej brygady. Mają bardzo komunikatywnych pracowników gotowych na różne sugestie i podpowiadają nowe, ekonomiczne rozwiązania.
marianna90
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2016-01-11, 15:03

Re: Do budujących dom

Postprzez znajoma » 2016-10-20, 07:34

Mi tata stawiał dom ma firmę budowlaną a potem wszystkie przyłącza załatwiałam przez firmę http://visterma.pl/urzadzenia/wodomierze/ Świetna obsługa i ceny normalne.
znajoma
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2015-07-21, 18:48

Re: Do budujących dom

Postprzez izolda » 2016-10-24, 16:56

Fachman z Mielca też jest mi znany z dobrej strony. Firma godna polecenia. Oprócz Mielca wiem, że mają też oddziały w Rzeszowie i Dębicy. To jest bardzo wygodne rozwiązanie zatrudnić jedną firmę, która zajmie się wszystkim i nie trzeba szukać fachowców z różnych dziedzin na własną rękę.
izolda
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2016-10-24, 16:49

Re: Do budujących dom

Postprzez Brzez90 » 2017-01-21, 17:58

I jaka decyzję podjąłeś?
Moi teściowie postanowili odnowić elewację swego domu. Postanowili, że fragmentarycznie użyją drewna. Moim zdaniem mają fajny pomysł, a deska elewacyjna będzie wspaniale pasowała do otoczenia domu. Moja żona bardzo zaangażowała się w ten projekt i zaczęła wyszukiwać oferty desek elewacyjnych. Znalazła fajne materiały w Drew-Lux, gdzie cena jest również konkurencyjna do naszego lokalnego rynku. Myślę, że w dużej mierze ma na to wpływ, że jest to bezpośredni producent wyrobów z drewna. Zamówienia można dokonać przez internet co znacznie ułatwi sam proces zakupu i rozwiąże problem dostawy ich w docelowe miejsce. Już nie mogę się doczekać rozpoczęcia prac i efektu końcowego.
Brzez90
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2017-01-18, 20:06

Re: Do budujących dom

Postprzez Quiet » 2017-03-07, 11:38

Wygląd w przypadku domu wcale nie jest najważniejszy. Najistotniejsze jest to, by był to budynek jak najbardziej funkcjonalny oraz bezpieczny pod każdym względem. Warto jest zadbać o dokładną izolację cieplną ścian i o zamontowanie wydajnej instalacji grzewczej. Co Wy wykorzystujecie do palenia w kotle? Pellet, ekogroszek, węgiel, a może też postawiliście na gaz, czy prąd? Ja tam preferuję dobrej jakości węgiel orzech od firmy Smart Trans, ponieważ jest to najbardziej opłacalne w mojej sytuacji, a sam węgiel jest naprawdę w porządku.
Quiet
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2017-03-07, 11:27


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron