Mieszkanie komunalne- jak się o nie starać?

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Mieszkanie komunalne- jak się o nie starać?

Postprzez Adrian91 » 2016-05-16, 19:58

Witam wszystkich.
Postanowiłem odwiedzić to forum bo, mam kłopot. Jestem mieszkańcem Łodzi. Mieszkam z rodzicami i dziewczyną i tu własnie zaczyna się mój problem. Chcielibyśmy się usamodzielnić, oboje mamy prace i 25 lat na karku, a mieszkanie w 4 osoby na niecałych 40mkw jest uciążliwe. No więc zmierzając do mojego pytania, może ktoś doradzi jak mam się starać o mieszkanie komunalne.
Dodam, że byliśmy w Łódzkim Zarządzie Lokali Miejskich i pewna nie miła pani udzieliła nam informacji, że- po 1. mojej dziewczynie mieszkanie komunalne się nie należy, ponieważ pochodzi z innego miasta. Po 2. mi powiedziała, że o komunalnym mogę zapomnieć, bo mi się nie należy i jedynie mogę się starać o mieszkanie socjalne, a wiemy jakie to są warunki w Łodzi.
Chcę uzyskać od Was jakieś informacje, może znajdzie się ktoś kto doradzi, ponieważ ta Pani była tak niemiła, że podejrzewam iż chciała się nas pozbyć (wnioskuje po tym że podczas rozmowy na nas nie spojrzała, była wpatrzona w monitor swojego komputera) i może udzieliła mi błędnych informacji dlatego kieruje to pytanie do Was.
Pozdrawiam, czekam na jakąś odpowiedź.
Adrian91
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-05-16, 19:33

Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron