Ubezpieczenie mieszkania.

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Ubezpieczenie mieszkania.

Postprzez marlena_gdansk » 2006-07-28, 10:14

Witam. Właśnie wczoraj odebraliśmy klucze do mieszkania. Prace remontowe już się zaczęły na dobre. Mam olbrzymią prośbę do osób, które miały do czynienia lub znają się, choć troszkę na firmach ubezpieczeniowych. Jaka jest najlepsza? Jaką ofertę wybrać? Ile to kosztuje? Nie ukrywam, że przyglądałam się ofercie Hesti, czy ktoś już współpracował z tą firmą i ma jakieś opinie? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
marlena_gdansk
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2006-07-28, 09:16

Re. Ubezpieczenie mieszkania

Postprzez Latos » 2006-07-28, 14:23

Wlasciwie to musisz okreslic od czego chcesz ubezpieczyć mieszkanie. Wiem ze od zdarzen losowych (grad, zalanie, ogień) w Warcie byl fajny pakiecik (z ubezpieczeniem auta od OC oraz AC - przy wykupie 3 ubezp. ubezpieczenia mieszkania kosztowalo mnie rok temu 40 zl / rok (do 40 000) . Od kradziezy chyba trzeba bylo doplacic.
Latos
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2005-12-15, 17:31
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez marlena_gdansk » 2006-07-28, 14:53

Oj nie, Warta odpada. miłam z nimi doczynienia kilka razy.. i dziękuję za takiego ubezpieczyciela. Nie mam czasu by w razie jakichkolwiek strat biegac kilka miesięcy po swoje pieniądze. Niestsety.. oni może dają dobre pakiety ale do wypłacania odszkodowania to są ostatni i jeszcze od tego biorą dla siebie %. (przynajmniej tak było kiedyś)
marlena_gdansk
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2006-07-28, 09:16


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron