Brak kanalizacji

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Brak kanalizacji

Postprzez morena » 2015-07-06, 09:55

Mam okazję tanio kupić domek za miastem. Jest śliczny i zadbany. Tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju- brak kanalizacji. Opróżnianie szamba przez firmę jakoś mi nie pasuje. I zastanawiam się nad innym rozwiązaniem. Przeszukałam internet i znalazłam cos takiego jak przydomowa oczyszczalnia ścieków. Czy ktoś coś takiego ma? Na stronie AquaClear24 jest to fajnie zaprezentowane- nie ma okropnych zapachów i jest ekologiczne co mnie najbardziej przekonuje ;) No i są z moich okolic- mieszkam niedaleko Tychów. A może ktoś ma inny pomysł na pozbywanie się ścieków? Bo na razie miasto nie skanalizuje tej okolicy a opróżnianie szamba mnie przeraża.
morena
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2015-03-24, 09:04

Re: Brak kanalizacji

Postprzez Burger » 2015-08-19, 16:59

Wtedy chyba jednym z rozsądniejszych rozwiązań jest zainstalowanie obok domu szamba. W końcu nasi dziadkowie też tak kiedyś funkcjonowali. Ich szamba były chyba równie solidne jak te które teraz wykonuje ta firma http://www.betonowe-szamba.net.pl .Czytałem na ich temat bardzo wiele i jakość ich betonu jest bardzo wysoka.
Burger
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2015-07-06, 14:57


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron