Szukam grzejnika w niezłej cenie

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Szukam grzejnika w niezłej cenie

Postprzez morena » 2015-03-24, 09:07

Możecie mi powiedzieć gdzie znajde jakiś super grzejnik w niedużej cenie? Może ktoś ostatnio widział jakies akcje promocyjne?
morena
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2015-03-24, 09:04

Re: Szukam grzejnika w niezłej cenie

Postprzez Arni.Ar » 2021-11-30, 22:13

Jeśli szukasz dobrego grzejnika to polecam Ci https://termoplaza.pl/ . Mam jeden u siebie w mieszkaniu od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Niższe koszty za prąd, wygoda oraz elegancja w wyglądzie to tylko z niektórych korzyści o jakich mogę wspomnieć.
Arni.Ar
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2019-09-08, 22:11

Re: Szukam grzejnika w niezłej cenie

Postprzez Darek25 » 2021-12-16, 21:25

Jeżeli chodzi o ogrzewanie na prąd to podobno najtańszą z opcji są panele ne podczerwień. Znacie takie rozwiązanie?
Darek25
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2017-10-07, 20:45

Re: Szukam grzejnika w niezłej cenie

Postprzez Aza » 2021-12-20, 22:13

Darek25 napisał(a):Jeżeli chodzi o ogrzewanie na prąd to podobno najtańszą z opcji są panele ne podczerwień. Znacie takie rozwiązanie?

Znam i korzystam już w swym mieszkaniu przeszło rok. Bardzo wydajne ogrzewanie w domu ciepło bez najmniejszego wysiłku z naszej strony. Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania gdyż zyskałam dodatkowe miejsce w domu, a do tego koszty sa mega przystępne. Ogrzewanie to wykonywał u mnie Eco Partner, nasz polski producent paneli z wielkopolski. Panele zostały dopasowane do naszej domowej przestrzeni na miarę, a sam montaż jest szybki i bez wielkiej demolki co mnie bardzo cieszyło
Aza
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2015-06-01, 20:27


Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron