Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez aniela32 » 2021-03-16, 15:17

fototapety24 napisał(a):W salonie świetnie sprawdzą się fototapety samoprzylepne. Moim zdaniem fototapety są lepsze niż zwykłe tapety, bo są wygodniejsze w montażu, a gama wzorów jest dużo większa.


No właśnie, nie zapominajmy o elementach dekoracyjnych. Nowoczesne produkty oraz tekstylia ozdobne do wykończenia wnętrza w dobrych cenach znajdziecie na https://sarahome.pl/pl/c/Zaslony-gotowe-na-tasmie/1070. Styl minimalistyczny a może coś bardziej oryginalnego? Mają duży asortyment więc każdy wybierze coś dla siebie.
aniela32
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2021-03-16, 15:07

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez rajni » 2021-03-19, 11:05

na pewno wszystko musi ze sobą współgrać. np na podłogę panele winylowe arbiton concrete ściany w jasny kolorach. Jedną zrobiłbym z kamienia. Sufit również jasny z ciemnymi lampami. Jakiś narożnik stół z krzesłami i jest salon. Jakiś kwiat w kącie.
rajni
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2019-10-22, 13:58

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez cselinka » 2021-04-16, 15:05

a polecasz szczegolnie jakies lampy? bo sama sie zastanawiam nad zakupem
cselinka
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2021-04-10, 04:44

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez traheros » 2021-04-17, 03:58

najlepiej to kupować od jakiegoś dobrego, zaufanego producenta
traheros
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2021-04-14, 12:49

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez cselinka » 2021-04-18, 06:42

No jakbym wiedziała, kto nim jest, to bym się nie pytala, nie sądzisz??
cselinka
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2021-04-10, 04:44

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez traheros » 2021-04-19, 03:30

ale po co od razu te złośliwości? :-) Przecież chyba nie jest tak trudno poszukać w sieci, kogo znają i cenią. Osobiście kupuję lampy (jak zachodzi taka konieczność) od V-TAC. Przyzwyczaiłem się do tej marki i ogólnie jestem bardzo zadowolony. Ten producent jest doświadczony, ma dobre opinie (nieprzypadkowo) i zapewnia dobry asortyment. Sam mam od nich kilka rzeczy (niektóre od wielu lat) i działają bez zarzutu. A poza tym są modne, co dla coraz większej ilości osób też ma znaczenie. Teraz już mało kto kupuje byle jakie lampy, aby tylko świeciły. Teraz lampy mają stanowić gustowny dodatek do danego pomieszczenia, a te od V-TAC dobrze się z tego zadania wywiązują
traheros
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2021-04-14, 12:49

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez cselinka » 2021-04-20, 11:14

dziekuje za pomoc. Z grubsza przejrzalam ofertę i jest ona naprawde ciekawa. Na pewno uda mi się wybrac coś interesującego do salonu
cselinka
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2021-04-10, 04:44

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez rajni » 2021-06-27, 19:26

a może panele winylowe arbiton wyglądające jak beton na podłogę. Ściany w jasnych kolorach. Narożnik dałbym ciemny. Stół ciemne nogi, jasny blat.
rajni
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2019-10-22, 13:58

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez liluna » 2021-07-06, 15:56

Myślę że najlepiej będzie zlecić projekt salonu jakiejś firmie, która wykona projekt tak by tobie sie spodobał, na pewno coś doradzą podpowiedzą, na pewno unikniesz w ten sposób zakup niepotrzebnych rzeczy. Mi bardzo podobaja się na tej stronie https://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-salonu-online zrealizowane projekty, mozna sobie zobaczyc.
liluna
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2018-10-19, 17:10

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez Aza » 2021-07-29, 20:17

A co powiecie na cegłę w salonie? Właśnie jestem na etapie kładzenia takich płytek od Elastolith - ELABRICK. Całkiem fajnie to wygląda i położenie tego na ścianie jest bardzo proste. Aż nie spodziewałam się że aż tak.
Aza
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2015-06-01, 20:27

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez Amelka » 2021-08-24, 17:42

Właśnie kończę remont mojego nowego mieszkania i powoli zaczynam myśleć o zakupie mebli do salonu. Chciałabym utrzymać całe pomieszczenie w bardzo nowoczesnym stylu i zastanawiam się nad narożnikiem tapicerowanym. Czytałam na blogu firmy MGProjekt, że to bardzo popularne rozwiązanie, szczególnie u osób, które cenią sobie oryginalny design i funkcjonalność w jednym. Słyszałam, ze w niektórych narożnikach można regulować podłokietniki czy zagłówki, a także można znaleźć ukryty barek. Myślę, że to bardzo ciekawa sprawa. Dajcie znać, co wy o tym sądzicie :)
Amelka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2021-08-24, 17:33

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez Nowa » 2021-09-18, 21:02

Nowoczesny salon kojarzy mi się z minimalizmem. W takim wnętrzu najlepiej prezentują się białe ściany i oszczędne dodatki. Meble - nie dominujące, w chłodnych kolorach, mocno odcinające się od ścian. Jednak sporym problemem jest pomalować dobrze ściany białą farbą. Dlatego warto wybrać sprawdzoną farbę, jak np. śnieżka eco - matowa, akrylowa farba, świetnie kryje, łatwo się nią maluje, maskuje niedoskonałości podłoża, jest wydajna i nie chlapie.
Nowa
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2021-03-17, 06:26

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez Klix » 2023-01-17, 10:52

Najważniejsze są ściany. Żeby nadać wnętrzu nowoczesny charakter dobrze sprawdzi sie kolor platynowy szary z palety Magnat Kolorlove. Idealnie sprawdzi się z minimalistyczną estetyką współczesnych wnętrz.
Klix
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2021-03-12, 22:59

Re: Salon w nowoczesnym stylu z klasą.

Postprzez weronikalewandowska » 2023-07-07, 18:55

Kolor można sobie dobrać, ale malowanie na wszystkich ścianach w jednym kolorze może nie być wyzwaniem. Może też być nudne. Lepiej gdzieś przemycić strukturę w tym wszystkim. Może w formie jakiegoś betonu, albo cegły. Elastolith ma całkiem fajne cegiełki, które łatwo położyć. A kolor spokojnie można dobrać.
weronikalewandowska
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2017-10-02, 18:33

Poprzednia strona

Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron