Co jest lepsze?

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Co jest lepsze?

Postprzez cordiann » 2010-09-28, 13:20

Na rynku jest niesamowicie duży wybór ozdób na ścianę, tapet czy różnego rodzaju farb. Co według Was jest najlepsze do drewnianego domu z bali? Pozostawienie drewnianych naturalnych ścian czy zrobienie czy przekształcenie ich w powierzchnię, na której można malować i naklejać?
cordiann
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2010-08-31, 12:50

Postprzez Dzidka » 2010-10-25, 16:52

Skoro masz już dom z bali to niemal grzechem byłoby nadawanie mu innego charakteru. Drewno jest piękne, trzeba je wyeksponować. Mozna tez urzadzić pół na pół, niektóre sciany pokryć materiałem, któru mozna malowac z resztę zostawić drewnianą.
Dzidka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 2010-08-26, 10:47

Postprzez kaja » 2010-10-29, 20:44

ja na twoim miejscu pozostawiłabym ściaby takie jakie są, nie malowałabym ich ani niczym nie oklejała, takie naturalne przestrzenie też są bardzo ciekawe, jeżeli jednak zastanawiasz się nad aranżacją i wystrojem domu to wejdź sobie na stronę n-design.pl sa tam zamieszczone bardzo ciekawe zdjęcia, może akurat wykorzystasz któryś z ich pomysłów.
kaja
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2010-10-29, 20:21

Re: Co jest lepsze?

Postprzez AnnaSobot » 2018-03-14, 12:21

Ja chyba postawiłabym na rozwiązanie pół na pół. Część pomieszczeń zostawiłabym z drewnianymi ścianami, a w niektórych przygotowałabym powierzchnię pod tapety dekoracyjne. Wszystko dlatego, że bardzo podobają mi się wzory nowoczesnych tapet. Sama zobacz: https://www.dekoori.pl/kategoria/tapety - wszystki wzory są tak inspirujące, że aż żałuję, że nie jestem projektantem wnętrz, bo ciągle bym ludzi namawiała do tapetaowania. No ale w Twoim przypadku to byłby grzech, żeby przynajmniej w jakimś stopniu nie wyeksponować drewna :D
AnnaSobot
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-11-02, 12:26
Lokalizacja: Gliwice


Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron