Zalane mieszkanie - odszkodowanie

Wszelkie problemy prawne związane z nieruchomościami: prawo pierwokupu, ustawy, akty prawne, interpretacje, pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Zalane mieszkanie - odszkodowanie

Postprzez Tiktaktok » 2013-06-26, 10:33

Jeśli komuś zalano mieszkanie, to wie, że sprawa nie zawsze jest prosta. Ubezpieczyciel zrobi wszystko, żeby zapłacić nam jak najmniej, a sąsiad wyjechał na dwa tygodnie na wczasy, nie zadbał o instalację i zalał nasz nowiutki parkiet. Nie warto toczyć takiej walki samemu tylko zgłosić się do fachowców. Kancelaria Meritum w Łodzi http://www.meritumodszkodowania.pl prowadzi takie sprawy z dużym powodzeniem i działa w systemie prowizyjnym, toteż niczego nie trzeba płacić w własnej kieszeni. Wszelkie dokładniejsze informacje można uzyskać kontaktując się z kancelarią przez formularz na stronie www.
Tiktaktok
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2013-06-26, 10:21

Postprzez maverick1 » 2013-06-27, 07:50

W ostatnim czasie interesowałam się wyceną nieruchomości, ponieważ była mi potrzebna profesjonalna usługa . Zależało mi na naprawdę dobrym systemie i znalazłam taki, który zadowoli najbardziej wybrednych e-propertyrating.pl.
maverick1
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2013-06-26, 12:23

Re: Zalane mieszkanie - odszkodowanie

Postprzez Cygnus » 2014-05-09, 13:16

Miałem podobny problem. Ale sąsiad na szczęście był w porządku, także się dogadaliśmy. Tylko z tą różnicą, że to ja jemu zalałem mieszkanie.
Cygnus
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2014-05-06, 12:01

Re: Zalane mieszkanie - odszkodowanie

Postprzez fasax » 2015-07-13, 08:25

Sąsiad zalał mi wczoraj cały sprzed RTV... wady mieszkania w bloku ...
fasax
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-07-13, 08:22


Powrót do Prawo na rynku nieruchomości

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron