Proste projektowanie w IKEA

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Proste projektowanie w IKEA

Postprzez Kokoszka » 2010-03-31, 09:19

Jestem szczęśliwą posiadaczką pięknej kuchni z IKEA. Zawsze zależało mi na tym bym sama mogła zaprojektować i wpasować w swoje 4 ściany. I udało mi się to znakomicie. Wszystko dzięki IKEA Home Planner (genialny program na stronie IKEA- spróbujcie! Szczerze przyznam, że nie myślałam ze to będzie takie proste. Mój projekt został jeszcze troszkę pozmieniany przez doradców już na miejscu w IKEA, wybrałam sobie super stylowe i praktyczne meble i gotowe. Przede wszystkim bardzo funkcjonale i solidne. Kuchnia pięknie się prezentuje, nie pachnie żadnym kiczem (a słyszałam już takie opinie o meblach z IKEA- absolutnie się z nimi nie zgadzam!- bo to na prawdę porządne i solidne meble!)
A poza kuchnią to mnóstwo dodatków, ozdób, praktycznych akcesoriów- ah uwielbiam to miejsce! Ostatnio sprawiłam sobie komplet pięknej pościeli- świetne wzory na prawdę! Polecam wszystkim.
Kokoszka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2010-03-31, 09:07

IKEA Home Planner!

Postprzez MarcosAdamis » 2010-04-12, 12:19

Piękna sprawa. Podzielam twoje zdanie.
Tak jak w kwestiach salonu, własnego pokoju potrafiłem wykorzystać dobrodziejstwa szwedzkiego producenta to podejścia do mojej małej kuchni obawiałem się. Tu z pomocą prostego programu ustawiłem wymiary pomieszczenia, okna...etc. Mebelki dobrałem pod wymiar wszystko idealnie pasuje bez zbędnych luk między szafeczkami. Znalazłem tez opcje kosztorysu także nawet już wiedziałem ile mnie to będzie kosztowało. Naprawdę super sprawa.
MarcosAdamis
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2010-04-12, 10:52

Postprzez roman1973 » 2010-05-26, 16:04

nie polecam kupować w ikei, ma jasno określony styl i przesadza z ceną. Istnieje wiele innych nie drogich sklepów ze sprzętami domowymi, a wszyscy omamieni ludzie i tak tam ciągną.
roman1973
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2010-05-21, 09:10

Postprzez marcy » 2010-08-12, 14:18

Ja też uważam, że Ikea jest grubo przereklamowana... Jest całkiem sporo ciekawszych sklepów - z charakterem. Ikea jest dla mnie trochę bezpłciowa - lubię minimalizm i prostotę, ale....do pewnych granic.
marcy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2010-08-12, 14:00

Postprzez Dzidka » 2010-08-27, 17:46

Oj tam zaraz omamieni...
To fakt , ze ikea nie nelży do elity stylu meblarskiego, ale ja mam kilka mebli od nich i nie narzekam, sa fajne, pasuja do reszty i nie szwankują.
Dzidka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 2010-08-26, 10:47

Postprzez ania0 » 2010-10-27, 12:00

Osobiście nie jestem przekonana co do mebli z ikea, faktyczie mają bardzo ładne ,eble i śliczne dodatki, ale nie jestem przekonana co do ich jakośći, kiedys kupiłam łózko w ikei i strasznie skrzypiało i nie była to wina złego skręcenia. Bardzo lubię sklepy ikea, ale bal;abym sie urządzić całą kuchnię tymi meblami
ania0
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2010-10-27, 11:48

Postprzez Dzidka » 2010-11-01, 19:02

To chyba zależy od konkretnego modelu, mnie się na szczęście nie zdarzyło kupić bubla w ikei, choć słyszałam wiele opinii niezadowolonych klientów.
Dzidka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 2010-08-26, 10:47

Postprzez vezuviusz » 2011-01-12, 11:58

Jakość jest nierówna - niektóre meble są bardzo dobrej jakości inne są zdecydowanie kiepskie. Co do kuchni to wydaje mi się że jest całkiem ok.
____________________________
Mieszkania Szczecin - zobacz naszą ofertę!
vezuviusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2011-01-11, 15:59

Postprzez miut » 2011-01-13, 16:49

w Ikei robi się świetnie zakupy to nie ulega wątpliwości, natomiast co do jakości mam bardzo duże zastrzeżenia, to nie są meble na lata a jedynie na pare sezonów, zresztą ich polityka jest prosta - nic nie może być zbyt trwałe bo by nie było ruchu klientów, cały czas trzeba nakręcać ruch w biznesie




Kolektory słoneczne cennik
miut
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2010-11-09, 13:00


Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości