może ktoś mi pomoże ???

Jeśli masz problem, napisz tutaj, postaramy się pomóc

może ktoś mi pomoże ???

Postprzez bb » 2006-04-23, 20:44

mój sąsiad stwarza nam wielki problemy.

*od jakiegoś czasu nieustannie podlącza się do naszego mieszknia (skrzynki z prądem)pobierając nielegalnie prąd

*właściciel chcąc zapobiec temu zabudował skrzynke.W odpowiedzi na to wspomniny wyżej sąsiad rozwalił ściane na klatce schodowej (sytuacja powtórzyła się kilkakrotnie)

*nie płaci czynszu

*3 razy grozil,że mnie zabije (oczywiście zgłosiłam to na policji-jako groźby karalne-do dziś nie otrzymałam odpowiedzi-minął już czas 6 tygodni)

*człowiek ten ma już bardzo dużo wykroczeń na swoim koncie min drobne kradzieże ale kończy się to tym że dostaje kare grzywnej, której nie płaci ponieważ twierdz, że nie ma pieniędzy (zaznaczam, że od dłuższego czasu pracuje nie legalnie)

to tylko główne przyczyny dla których prosze o pomoc-policja twierdz że jest bezsilna..

Czy jest jakiś przepis, ktory mówi, że można takiego człowieka wyrzucić...co mi radzicie..czytałam ustawe o prawach lokatorów ale nie wiem czy są tam tak mocne argumeny które pomogą mi w tej sytuacji.

z góry dziękuje , Ania
bb
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2006-04-23, 20:28

Powrót do Pomoc dla użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości