Kuchnia na poddaszu, walka o zentymetry:)

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Kuchnia na poddaszu, walka o zentymetry:)

Postprzez Algida » 2009-10-05, 12:08

Dobre zaplanowanie poddasza to czasami prawdziwa łamigłówka, dobry, przykładem jest taka Kuchnia na poddaszu gdzie lodówka sięga prawie do sufitu, a przestrzeń jest bardzo mocno ograniczona ostrym spadkiem sufitu. Jak widać można takie "warunki zastane" bardzo dobrze wykorzystać :)
Algida
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:09

Postprzez Kiril » 2011-08-25, 10:02

Super byłaby taka kuchania, ale mi dodatkowo marzyłby się taki drewniany, swojski strop :)
Kiril
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2011-06-21, 14:55

Re: Kuchnia na poddaszu, walka o zentymetry:)

Postprzez reserved23 » 2014-09-26, 10:54

Urządzenie kuchni na poddaszu to naprawdę nie lada wyzwanie. Osobiście proponuję ci białe meble najlepiej w stylu skandynawskim. Biały optycznie powiększa przestrzeń, dlatego też takie rozwiązanie będzie najlepsze. Dodatkowo poddasze to głównie skosy itd, czyli pomieszczenie tzw "nie ustawne". Dlatego też zalecam Ci zakup mebli na wymiar, pod indywidualne wnętrze. Sam korzystam ze sklepu
Kod: Zaznacz cały
meblarnia.com.pl

Białe meble w różnych stylach, na wymiar, realizacja gotowych projektów jak i tych indywidualnych. Do wyboru każdy element i szczegół.
reserved23
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2014-09-26, 09:30

Re: Kuchnia na poddaszu, walka o zentymetry:)

Postprzez znajoma » 2015-07-26, 09:16

Urządzenie małej niewymiarowej kuchni, to wojna nerwów. Na cale szczęście dotarłam do stronki electro.pl Znalazłam tu małą zgrabną lodówkę. Dzięki temu zyskałam miejsce na dodatkową półeczkę.
znajoma
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2015-07-21, 18:48

Re: Kuchnia na poddaszu, walka o zentymetry:)

Postprzez Aza » 2015-08-04, 18:13

W tak nietypowym wnętrzu kuchnia tylko zaprojektowana wraz z projektantem, który podpowie ciekawe rozwiązania i wykonana na wymiar. Mam kuchnię małą, nie na poddaszu ale właśnie w celu wykorzystania całej dostępnej przestrzeni skorzystałam z pomocy fachowców http://www.artcorestudio.pl/17-meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa , którzy zaprojektowali, wykonali i zamontowali moją wymarzoną kuchnię. Odradzili postawienie szaf od góry do dołu, chciałam tam umieścić piekarnik. Na początku podeszłam do tego sceptycznie. Aktualnie gdy jestem bardzo zadowolona. Wnętrze jest jasne, lina zabudowy lekka i bardzo nowoczesna. Lubię w niej gotować dla rodzinki.
Aza
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2015-06-01, 20:27

Re: Kuchnia na poddaszu, walka o zentymetry:)

Postprzez domciu » 2015-10-05, 11:08

Poddasze to skosy i niezbyt wysokiej pomieszczenia, co dla tworzenia kuchnia nie jest zbyt dobrą opcją. Nie można w większości montować szafek wiszących lub wysokich szaf w stabilnej zabudowie. Kłopotliwa jest tez kwestia wentylacji, bo na poddaszu szczególnie latem jest bardzo ciepło. Ale czasem i w takim miejscu kuchnia będzie przepiękna tylko musi być ona bardzo przemyślana.
domciu
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2015-09-29, 10:55

Re: Kuchnia na poddaszu, walka o zentymetry:)

Postprzez listall512 » 2017-08-31, 10:37

Koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Kuchnie DUL, która zajmuje się usługami projektowania i aranżacji kuchni na wymiar, także na poddaszu gdzie liczy się dobre zaplanowanie każdego metra metrażu.
listall512
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-08-31, 10:27

Re: Kuchnia na poddaszu, walka o zentymetry:)

Postprzez Karolina11 » 2018-01-11, 08:29

Do małych pomieszczeń dobrze sprawdzą się na pewno jasne kolory. Ktoś wyżej dobrze podpowiada, styl skandyawski mogłby się tu dobrze sprawdzić. Ja polecam udać się do studia Max Kuchnie. Projektowali mi kuchnie i naprawdę są łebscy jeśli chodzi o mądre rozmieszczanie poszczegolnych elementów. Myślę, że takie osoby mógłby bardzo pomóc w tym przypadku.
Karolina11
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-12-13, 14:36

Re: Kuchnia na poddaszu, walka o zentymetry:)

Postprzez Brzez90 » 2021-06-14, 18:17

Solgaz ma taki piekarnik 3w1. Powinien się sprawdzić w małej kuchni, bo od razu mamy i parowar, i piekarnik i mikrofalę. Ja mam co prawda model większy bo sp 67p, ale to nie ma znaczenia. Mają fajne piekarniki.
Brzez90
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2017-01-18, 20:06


Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron