sprzedaż niewyremontowaniego mieszkania Wałcz

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

sprzedaż niewyremontowaniego mieszkania Wałcz

Postprzez skarbek2312 » 2009-09-28, 23:44

Witam mam problem, Znalazłam mieszkanie w Wałczu do sprzedaży, które ma ok 46m2 2 pokojowe, kuchnia, łazienka,przedpokój, balkon, piwnica.To jest blok nieocieplony, czynsz ok 200zl. Byłam go z partnerem oglądać i jak weszliśmy to niestety okazało się bardzo zniszczone. Właściwie wszystko wymaga remontu.Łazienka, płytki położone ale nie skończone do końca. Brak materiału by je dalej skończyć. Reszta łazienki to tylko płyty przygotowane na położenie łazienki. Pokoje bez paneli, tylko wykładzina pod nią bodajrze wylewka tylko. Ściany brudne, widać że miejscami odpadają.Kuchnia, na podłodze bardzo zniszczony gumoleum, oczywiście do wymiany. Meble, stare, obdarte-na śmietnik. No i tka to wygląda. A facet po obniżce ceny chce za to mieszkanie 127tys nie wliczając notariusza. NO i kurde nie wiem czy się opłaca brać to mieszkanie bo, całe mieszkanie jest do remontu. Metraż też nie powala;/ Jedyny atut to to,ze w centrum. Co państwo o tym myślicie? Warto czy facet zawyżył na maxa cenę bo jesteśmy młodzi i chce opchnąć bo myśli ,że weźmiemy? Proszę o szybką odpowiedź DZIĘKUJĘ
skarbek2312
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2009-08-20, 18:47

Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron