Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez aga_wisnia » 2015-06-08, 09:34

Ja ci powiem tak - szukaliśmy długo, bo mi ciągle coś nie pasowało, poza tym każdy chwali swoje, a człowiek skołowany. Sprawdziłam Idea-Inwest, mieli dużo zrealizowanych dobrych projektów, ale co samemu zobaczyć to samemu. Wybrałam się na to osiedle, popytałam ludzi i tak, mieszkań zostało niewiele, są zadowoleni, mówią, że spokój i cisza, bo to takie trochę schowane i głównie są kawalerki i mieszkania dwupokojowe. Sama się zdecydowałam na dwa pokoje i odpukać jestem bardzo zadowolona. Negocjować możesz zawsze, zależy też jakie mieszkanie, niektóre już na wejściu mają rabat. Powodzenia!
aga_wisnia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2015-05-20, 20:11

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez korbek » 2016-02-10, 11:26

Tanie mieszkania można znaleźć na Białołęce, na osiedlu Zielona Dolina, mieszczą się spokojnie w limitach dopłat a także co ważne są tam najniższe czynsze.
korbek
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2015-11-06, 12:36

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez jarrek » 2016-02-16, 01:06

Super, niedługo będę szukał mieszkania i już wiem na co zwracać uwagę, dziękuję :-)
jarrek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-02-15, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez Mirka31 » 2016-02-22, 12:05

Fajne i tanie mieszkania znajdziesz też na Osiedlu Stacja Nowy Ursus.
Mirka31
 
Posty: 96
Dołączył(a): 2014-12-11, 13:18

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez Emilia33 » 2016-02-22, 14:56

Jak jest sporo tańsze to na pewno ma jakieś ukryte "wady". Lepiej posprawdzać wszystko przed zakupem, niż później żałować, bądź remontować..
Emilia33
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2016-01-14, 20:52

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez korbek » 2016-02-25, 16:37

A to też się zdarza :D ale nie na Zielonej Dolinie, tam ewentualnie narzekają na sąsiadów, jakość mieszkań jest bez zarzutu.
korbek
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2015-11-06, 12:36

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez Wojtek » 2016-02-26, 11:29

Super! Przydatne porady dla niedoświadczonych w tym temacie :)
Wojtek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-02-24, 21:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez Fallen1 » 2016-02-26, 12:14

Czasem bardziej opłaca kupić się tańsze mieszkanie i włożyć troche więcej pieniędzy w remont, nie należy zniechęcić się zbyt niską cena na wstępie, warto zrobić rekonesans co i jak ;). Ja w swoim mieszkaniu musiałam powymieniać wszystkie okna a nawet drzwi, ale polując na okazje na stronach producentów jak: http://www.doksadrzwi.pl/ i w miare możliwości wykonując większość napraw samej, by oszczędzić na robociźnie udało mi się całkiem tanio wyremontować własnie takie mieszkanie z wadami ukrytymi. Czasochłonne, ale opłacalne.
Fallen1
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2015-12-18, 13:56

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez malina32 » 2016-03-03, 17:35

Na lokalizację! Zwróciłabym przede wszystkim na to uwagę, a także na komunikację, jestem zmotoryzowana więc na osiedlu Lazurowa 168 jestem gotowa zamieszkać. :D
malina32
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2016-03-03, 12:40

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez miroslaw.kruczynski » 2016-04-19, 07:55

Witam.

Firma MIRBUD chętnie pomoże Państwu przy odbiorze mieszkania. Podczas odbioru wskazujemy wady mieszkania, które są niezgodne z polskimi normami, przepisami techniczno-budowlanymi, a także z umową podpisaną ze sprzedającym. Pozwala to uniknąć w okresie późniejszym dodatkowych kosztów i problemów związanych z wykończeniem.

Podczas odbioru sprawdzamy min.:
tynki; posadzki; stolarkę okienną i drzwiową; obróbki blacharskie; elementy balkonów; stan ogólny instalacji sanitarnych; stan ogólny instalacji elektrycznych; wysokość pomieszczeń; powierzchnię użytkową.

Oferujemy usługi:
- kierownik budowy;
- inspektor nadzoru inwestorskiego;
- przeglądy techniczne obiektów budowlanych (kontrole okresowe) roczne, półroczne i pięcioletnie;
- ekspertyzy techniczne, opinie i oceny techniczne obiektów budowlanych;
- świadectwa charakterystyki energetycznej;
- odbiory budynków i mieszkań;
- doradztwo techniczne;
- kosztorysy;
- legalizacje samowoli budowlanych;
- inwentaryzacje;
- badania kamerą termowizyjną.


W przypadku zainteresowania proszę o kontakt:

mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412.
miroslaw.kruczynski@wp.pl
www.mirbud-nadzory.pl

Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie www.kierownikbudowy2.oferteo.pl

Pozdrawiam.
miroslaw.kruczynski
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2016-04-18, 12:25

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez DIDnieruchomosci » 2016-06-23, 10:01

Warto popatrzeć na oferty nieruchomości, czasami znajdą się tańsze mieszkania w dobrym stanie, a mamy pewność, że oferta jest sprawdzona.
DIDnieruchomosci
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-06-14, 13:21
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez danuta123 » 2016-07-18, 10:41

Nowoczesny wygląd i najwyższa jakość – tymi cechami wyróżnia się Villa Sucholeska. Co sądzicie o nowej inwestycji pod Poznaniem? :D
danuta123
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-07-18, 10:37

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez kasia_small » 2016-07-18, 11:06

Poczytałam trochę o tej Villi tutaj (https://www.facebook.com/villasucholeska/?fref=ts) i uważam, że to świetna inwestycja. :wink: Wygląda jak miejsce idealne do odpoczynku dla całej rodziny. Ogrody na dachu to najlepszy pomysł, jaki w ostatnim czasie znalazłam w propozycjach nieruchomości.
kasia_small
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-07-18, 10:33

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez Mirka31 » 2016-10-26, 12:57

Nie jest powiedziane, że tanie mieszkanie musi mieć wady... Cena mieszkania z rynku pierwotnego zależna jest od dzielnicy/miasta. Wiadomo, że tańsze mieszkania będą w Gdańsku, a nie w Warszawie (oczywiście nie piszę tutaj o drogich apartamentach, tylko ogólnie).
Mirka31
 
Posty: 96
Dołączył(a): 2014-12-11, 13:18

Re: Tanie mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Postprzez talinka87 » 2016-10-28, 09:16

Myślę, że ważne jest przede wszystkim by sprawdzić materiały, z jakich wybudowany jest budynek. Co z tego że np. od dewelopera będzie okazja - jak później okaże się że izolacyjność jest bardzo słaba i trzeba więcej wydać na ogrzewanie zimą?
Ja kupiłam rok temu mieszkanie we Wrocławiu, za pomocą pośrednika Verso, z rynku wtórnego - budynek postawiony w roku 2013, była okazja cenowa - mieszkając już od roku koszty utrzymania mieszkania nie są wysokie, ponieważ budynek postawiony z cegły, dodatkowo ocieplany. Latem jest chłodniej, zimą cieplej. Taniej nie znaczy gorzej, a czasem drożej nie znaczy lepiej - warto sprawdzić każdy detal, a jeśli kupujesz mieszkanie z rynku wtórnego to najlepiej dodatkowo poprosić o przykładowe rachunki.
talinka87
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-10-28, 09:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron