Kupno mieszkania pod wynajmem w PL i nie mieszkajac tu.

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Kupno mieszkania pod wynajmem w PL i nie mieszkajac tu.

Postprzez misiek_mati » 2009-07-29, 15:23

Witam, ostatnimi czasy trapi mnie pytanie a mianowicie zastanawiam sie zadluzyc w banku i wziasc kredyt na mieszkanie ktore chcialbym wynajmowac a kiedys w dalekiej przyszlosci moze w nim sam bym zamieszkal.

W kazdym razie moze ktos bedzie wiedzial czy dobrym pomyslem jest kupno takiego mieszkania pod wynajem i zarzadzanie nim z za granicy.

Czy to zda egzamin na dluzsza mete? Czy ktos tak robi i jak mu to wychodzi, mianowicie mam namysli ewentualne problemy techniczne a takze problemy z lokatorami.

Prosze o jakas pomoc ewentualnie link.

Pozdrawiam serdecznie
Mateusz
misiek_mati
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2009-07-29, 14:11

Postprzez Algida » 2009-07-31, 16:26

Cześć,

no na pewno jest to trochę ryzykowna sprawa, bo ciężko Ci będzie się zorientować kto i co robi w Twoim mieszkaniu, ale nie ma zysku bez ryzyka :) Nie mogę Ci podać żadnego linku, bo nie znam, ale poszukaj może po blogach? Jest blog xella: http://blog.xella.pl/budujemy/entry/krz ... _od_srodka o wszystkim co jest choć trochę związane z budownictwem, więc może coś na interesujący Cię temat znajdziesz?

pozdrawiam!
Algida
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:09


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron