Domek, dzierżawa, wypowiedzenie?

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Domek, dzierżawa, wypowiedzenie?

Postprzez DziQ » 2008-02-13, 23:03

Witam,
mam zamiar kupić mały letniskowy domek na wydzierżawionej ziemi.
Cały zakup prowadozny jest przez Agencje nieruchomości, dzierżawa jest dosiweżana co 5 lat okres mija w 2012 r i tutaj jest moje pytanie, jesli po 2012 r osoba u której jest dzierżawiona ta działka niezgodzi sie na dalsza dzierżawę jake mam prawa ? co z domkiem lezacym na tej ziemi?
Osoba która dzierżawi ta działke ma obowiazek w jakiś sposob spłącic ten domek ? czy porpostu mam go sobie włożyć na przyczepe i heja ?
Sprawa jest dosyć pilna prosiłbym o rade i pomoc bo szkoda było by utopić konkretne pieniadze jak za pare lat powiedzą mi "Dowidzenia"

Drugie moje pytanie jak z cena czy niejest za wysoka? Opisze dokladniej tą nieruchomość: Domek 28 mkw, ziemia 300mkw ( dzierżawiona 800 zł rocznie ) domek posiada łazienke, kuchnie, prąd, gaz, kanalizacje (podpieta do miejskiej ) leży w górach w turystycznej miejscowosci. Cena jaką oferuje mi Agencja to 40 tys zł Warto ? jestem zupełnie zielony w tym dlatego pytam :)

Pozdrawiam
Mateusz.
DziQ
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2008-02-13, 23:00

Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron