zarządca Greń kto to?

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

zarządca Greń kto to?

Postprzez łoitoki » 2012-03-29, 10:55

Jestem w trakcie finalizowania zakupu mieszkania na osiedlu Fajny Dom w Krakowie przy ul. Sołtysowskiej. Mieszkanie spoko w dobrej cenie odpowiada mi wszystko co jest dla mnie istotne. Jednak dopiero teraz zacząłem interesować się zarządcą tej nieruchomości "Nieruchomości" Zarządzanie i Administrowanie Tomasz Greń. A ludzie mówią, że zarządca wybrany przez dewelopera to też istotna kwestia. Ma ktoś jakieś doświadczenia z firmą tego pana, profesjonalista czy nie, czy można się z nim jakoś dogadać w różnych kwestiach mieszkaniowych czy to jakiś gbur? Jakby się okazało że on jest wpadką to byłaby lipa. Mieszkanie mi się bardzo podoba i osiedle tez, więc łudzę się że może że z Greniem też katastrofy nie będzie.....? Macie doświadczenie i info.

ps. Znalazłam tylko ze obsługuje parkowe wzgórze i jakieś kamienice, ale nie mam tam znajomych.
łoitoki
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2012-03-29, 10:12

Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron