Kupię dom wolnostojący w Warszawie-Białołęce

Sprzedaż domów / Kupno domów - darmowe ogłoszenia

Kupię dom wolnostojący w Warszawie-Białołęce

Postprzez sztyrlic » 2006-11-14, 01:38

Kupię bezpośrednio dom wolnostojący w Warszawie-Białołęce, od ok. 200 m2 p.u.m., najchętniej na dużej działce w cichej i spokojnej okolicy. Może być do niewielkiego wykończenia, ale zamknięty i z rozprowadzonymi wszystkimi instalacjami.
Proszę o poważne oferty e-mail z krótkim opisem i danymi kontaktowymi (zdjęcia mile widziane) wyłącznie od właścicieli, nie żadnych pośredników, na adres:hcoupe@interia.pl.
sztyrlic
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2006-11-14, 01:35

Dom w Białołęce

Postprzez Rozala27 » 2007-11-27, 13:04

Witam
Znalazłam Pana ogłoszenie o kupnie domu w Warszawie na Bialołęce. Nie wiem czy nadal aktualne, ale postanowiłam odpowiedzieć Jestem właścicielką domu którego Pan szuka :)) i noszę się właśnie z zamiarem jego sprzedaży.
Dom - połowa bliźniaka powierzchni całkowitej około 290m2, powierzchnia działki 820m2.
Dom jest położony w przepięknej części Białołęki ..... można się zauroczyć w części określanej jako Zielona Białołęka i tak jest rzeczywiście - sarny przychodzą pod okna, przy ulicy zrobionej z kostki z kutymi latarniami i w sąsiedztwie eleganckich rezydencji.
Domek w stanie surowym zamkniętym. dach z dachówki, okna PCV w zewnętrznym kolorze, brama, drzwi, szambo ( kanalizacja będzie niebawem doprowadzona). Przy wjeździe w ulicę przystanek autobusowy.
Domek posiada piętro, podwójny garaż, i pomieszczenie gospodarcze, oraz pokój wielkości około 30m2 na półpiętrze. Parter to salon 42 m2, kuchnia + jadalnia około25 m2, gabinet 11m2, łazienka 6m2 na obszerny holl. Piętro to trzy duże sypialnie około15 m2 użytkowej a po podłodze około 20m2, duża łazienka a raczej pokój kąpielowy około12m2 oraz garderoba jakieś 9m2.
Cisza, spokój i ...... tylko zamieszkać. Moje plany niestety się zmieniły i muszę sprzedać ten domek.
Jeśli jest Pan zainteresowany to proszę o kontakt : Kordusiak Katarzyna 509 960 478
Rozala27
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2007-11-27, 13:00


Powrót do Dom Kupię / Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron