działka czy mieszkanie??

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

działka czy mieszkanie??

Postprzez sqrak » 2007-10-02, 08:30

Witam serdecznie. Kieruje się z zapytaniem tutaj na forum sądząc, że użytkownicy moją ponad przeciętną wiedzę na temat nieuruchomości.. Mianowicie - mam w posiadaniu działkę nad zalewem zegrzyńskim pod Warszawą (27km od centrum), której cena kształtuje się okolo 250000-300000.. Ponieważ obok mam dom, planowałem ją sprzedaż i kupić mieszkanie pod wynajem. Myślałem o kawalerce w nowym budownictwie w centrum albo o czymś większym na Tarchominie... Jednakże wśród znajomych pojawiają się głosy: 1. Kup kawalerke więcej weźmiesz na wynajem w centrum.2. Kup większe na Tarchominie, za pare lat bedzie tam metro i most północny, ceny miszkań mocno pojda w gore i na nim zarobisz, choc teraz wezmiesz mniej za wynajem.3. nie sprzedawaj ziemii, bo za kilka lat bedzie ona duzo drozsza gdyz Warszawa sie rozbuduje i nie bedzie ziemii w bliskiej okolicy.
Dodam tylko, ze ja bede mial gdzie miszkac.. zas ta decyzja ma na celu tylko i wylacznie dodatkowy miesieczny przyplyw gotowki.. Prosze o szczere i liczne odpowiedzi, pzdr
sqrak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2007-10-02, 08:23

Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron