Mieszkanie na Natolinie (Warszawa)

Wynajem mieszkań - darmowe ogłoszenia

Mieszkanie na Natolinie (Warszawa)

Postprzez maleszczyk » 2007-07-04, 21:41

W tym mieszkaniu są 2 pokoje (w jednym mieszkam ja sam) + jeszcze przechodni salon z kuchnią. Chcę to wynająć na okres lipiec-sierpień-wrzesień (z ew. możliwością przedłużenia).
I teraz tak: jeśli ktoś chciałby zamieszkać sam w tym pozostałym pokoju, to kosztowałoby go to 650 zł/miesiąc + opłaty (ok. 60 zł) - tutaj cena do ew. negocjacji; jeśli ten ktoś zwerbuje jeszcze kogoś do mieszkania w przechodnim salonie z kuchnią, to kosztowałoby go to 350 zł/miesiąc + opłaty (ok. 40 zł).
Mieszkanie jest wyposażone w kuchenkę elektryczną, lodówkę, prysznic, pralkę i Internet. No i jest umeblowane...
W pobliżu jest Champion (dosłownie kilka kroków), Żabka i jeszcze jakiś sklep, apteka, pizzeria Da Grasso, poczta, Lasek Kabacki. 200 m od stacji metra Natolin (25 minut do centrum), a prywatna ochrona sprawia, że czujemy się bezpiecznie :)
Jeśli jesteś zainteresowany/a, to poniżej jest link do zdjęć:

http://rapidshare.com/files/41028591/be ... a.rar.html

(Trzeba kliknąć na "Free" na dole, wpisać literki i wcisnąć "Download via cośtam") - to tak jakby co; )

A! I jeszcze mój nr kom: 604 841 284
maleszczyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2007-07-04, 21:39

Postprzez maleszczyk » 2007-07-05, 20:42

Errata:

Mogę wynająć ten jeden pozostały pokój za 500/m-c na czas nieokreślony. Reszta pozostaje bez zmian.
maleszczyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2007-07-04, 21:39


Powrót do Mieszkania Wynajem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości