domowe porządki

Tutaj możesz porozmawiać o wszystkim nie związanym z tematem nieruchomości

domowe porządki

Postprzez agasa » 2023-01-31, 18:29

ostatnio robiłam duże porządki w domu i okazało się, ze mam pełno rzeczy których nie używałam od lat, nie mam pojęcia co z nimi zrobić, sprzedaż odpada, wyrzucenie to też kiepska opcja skoro są jeszcze dobre, na razie najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje mi się przekazanie ich do Box of hope https://boxofhope.pl/ oni za free to zabierają i potem sprzedają, część zysków idzie na szczytny cel
agasa
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2020-07-09, 20:47

Re: domowe porządki

Postprzez parko » 2023-03-06, 12:41

A czy macie doświadczenie z takimi usługami - sprzataniepozgonie.com/sprzatania-po-zmarlych-rzeszow/ ?
Czy tak faktycznie da się wyeliminować ten zapach? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia?
Przyznamy, że próbujemy od dawna i nic to nie daje. Co robić, żeby to miało ręce i nogi?
parko
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2023-03-06, 12:39

Re: domowe porządki

Postprzez barbigerll » 2023-05-23, 08:54

jak to jest u Was? Jak czesto sprzatacie dom, czy mieszkanie? Bo nie ukrywam, ze mnie jest czasami bardzo trudno sie do tego wszystkiego zebrac. Wiem, ze to taka kiepska wymowka, ale tak jest. Niestety, czy stety, mam bardzo duzo pracy. Zazwyczaj pracuje po kilkanascie godzin dziennie. Niestety, nie moge wykonywac swoich zadan zdalnie, dlatego schodzi mi nie tylko na samą pracę, ale takze na dojazdy, ktore sa ogolnie dosc czasochlonne. Jak przychodze do domu, to robie obiad i potem marze juz tylko o tym, aby odpoczac. Z kolei w weekendy chce sie wyspac i zrobic dla siebie cos fajnego. To powoduje, ze sprzatam relatywnie rzadko. A jak Wy czesto sprzatacie? Chodzi mi o takie gruntowne sprzatanie np. całego domu lub mieszkania?
barbigerll
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2023-05-23, 08:48


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron