Dobra dieta pudełkowa

Tutaj możesz porozmawiać o wszystkim nie związanym z tematem nieruchomości

Dobra dieta pudełkowa

Postprzez Destemona » 2021-06-01, 04:39

Hej, jeśli tak jak ja, macie problem ze zrzuceniem wagi, mimo stosowania różnych diet, to polecam wam spróbować diety pudełkowej. Ja jestem na niej od marca i efekt jest niesamowity. Nie spodziewałam się, że w 3 miesiące zrzucę 10 kg. A wszystko to bez wyrzeczeń, jedząc smaczne dania. Zamawiam wyżywienie w firmie Dietering - https://www.dietering.com/, działa ona na terenie praktycznie całej Polski, więc pewnie u was też jest opcje zamówienia dań od nich. Do wyboru jest kilkanaście diet, w tym także diety oczyszczające i eliminacyjne (bez glutenu, laktozy, mięsa). Posiłki są pyszne, przygotowane z wysokiej jakości produktów i dobrze zbilansowane.
Destemona
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2021-03-17, 06:36

Re: Dobra dieta pudełkowa

Postprzez lodyga » 2021-06-11, 13:45

zgadzam się dieta pudełkowa jest świetną opcją, ale niestety - dość kosztowną. Aby rzeczywiście na takiej diecie schudnąć trzeba zamawiać ją przez dłuższy czas. Tydzień, miesiąc - to zdecydowanie za mało. A jak się podliczy koszt np. 3 miesięcznej diety, to dużo taniej wychodzi gotowanie samemu.

Pozdrawiam
lodyga
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2021-06-11, 13:40


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości