Mała łazienka. Jak urządzić ?

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Re: Mała łazienka. Jak urządzić ?

Postprzez rajni » 2020-09-13, 10:01

zależy jak mała łazienka bo dla jednego mała to 4-6 metrów a dla innego mała to 10 metrów. Przy małej łazience warto zrobić prysznic bez brodzika. Boki z szyby składanej. Wtedy wydaje się łazienka większa. Mała umywalka z szafką aby móc pochować nie używane kosmetyki. Do tego lampy. Ja kupowałem w sklepie https://www.pp-design.pl. Góra plafon. Nad lustro też jakiś kinkiet. Łazienka wygląda schludnie.
rajni
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2019-10-22, 13:58

Re: Mała łazienka. Jak urządzić ?

Postprzez e-lustro » 2021-08-02, 12:14

Do tak małej łazienki lustra wiszące to podstawa. Nie warto oszczędzać. Będziesz przeglądać się w nim codziennie, dlatego warto żeby było ładne i dopasowane do wnętrza. Moim zdaniem to główny dodatek, który nadaje charakteru wnętrzu i optycznie powiększy małą łazienkę. Ja swoje kupiłam na https://www.e-lustro.pl/
e-lustro
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2021-08-02, 12:11

Re: Mała łazienka. Jak urządzić ?

Postprzez darenka » 2021-08-04, 11:35

szczerze mowiac na pewno nie warto decydowac sie na wanny. Jak ktos ma małe lazienki, to wanny na pewno nie beda do konca dobrym rozwiazaniem. Bo taka wanna zajmuje sporo miejsca. Lepszym wyborem jest kjabina prysznicowa. Zajmuje ona mniej miejsca i dodatkowo jest znacznie bardziej praktyczna
darenka
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2021-08-04, 11:27

Re: Mała łazienka. Jak urządzić ?

Postprzez ostrowski » 2021-08-13, 10:31

Ciekawe pomysły, ja uwielbiam duże lustra w łazience.
ostrowski
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2021-08-13, 10:18

Re: Mała łazienka. Jak urządzić ?

Postprzez rajni » 2022-05-30, 22:04

Są różne pomysły i aranżacje na wnętrza. Ciekawe inspirację jak urzadzic lazienke w bloku pokazuje dulux na swojej stronie: https://www.dulux.pl/pl/kolorowe-inspiracje/aranzacja-lazienki-w-bloku-krok-po-kroku warto skorzystać z pomocy doświadczonych osób.
rajni
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2019-10-22, 13:58

Re: Mała łazienka. Jak urządzić ?

Postprzez eellwwiirraa » 2022-06-22, 18:58

Na pewno trzeba zdecydować się na odpowiednią kabinę prysznicową. IMHO to tutaj podstawa. Jak masz małą łazienkę, to nic z tym nie zrobisz. Jak dasz wannę, to Ci zajmie zbyt wiele wolnej przestrzeni. W takim patowym położeniu kabina prysznicowa jest konieczna. Zastosowałabym też jakieś pewne sztuczki i triki, by optycznie powiększyć pomieszczenie. Tak, by wydawało się na nieco większe, niż jest w rzeczywistości. Trzeba też wyeliminować zbędne rzeczy i elementy, by można było swobodnie poruszać się po łazience.
eellwwiirraa
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2022-06-22, 18:54

Re: Mała łazienka. Jak urządzić ?

Postprzez anna_cz » 2022-10-21, 21:48

Cześć, ja polecam wynająć specjalistę. Dla mnie remont nawet małej łazienki był stratą czasu i pieniędzy, gdybym musiała to sam realizować.
U mnie projekt wykonali architekci wnętrz z Warszawy choć mieszkam w Otwocku. Polecam nawet do małych realizacji bo sa elastyczni. adres to www.understudio.pl
anna_cz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2022-10-21, 21:41

Poprzednia strona

Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron