Pokój wspólny dziewczynek

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Pokój wspólny dziewczynek

Postprzez Elizabeth83 » 2020-01-30, 12:35

Witam wszystkich forumowiczów, jestem mamą 2 dziewczynek, 12 i 7-letnich. Dziewczynki mają wspólny pokój, który niebawem chcę wyremontować, z racji pójścia drugiej córki do 1 klasy. Największy problem to dla mnie biurko i mam nadzieję, że mi coś doradzicie. Obecnie w pokoju jest tylko 1 biurko - starszej córki. Ale teraz będę musiała wstawić 2 dla drugiej córki i moje pytanie jest następujące - co polecacie: 2 osobne biurka, czy może lepiej jedno przedłużone biurko z 2 stanowiskami dla dziewczynek? Bardzo podoba mi się ta 2 opcja, ale boję się, że jak już zainwestuję w takie długie biurko, to potem będzie problem z przemeblowaniem, jeśli dziewczynki sobie zapragną coś zmienić. Wiadomo, ze takie osobno stojące biurka łatwiej przestawić. Co sie u Was sprawdza?
Elizabeth83
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2020-01-30, 12:28

Re: Pokój wspólny dziewczynek

Postprzez fingus » 2020-02-11, 11:32

Dla dziewczynek kupiłam w sklepie https://www.mebleblackart.pl/ ładne kanapy poznań do pokoju, są zadowolone i się wysypiają. Ciesze się, że one im tak się spodobały.
fingus
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2019-10-17, 16:44


Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości