Hydroizolacja - taras oraz fundamenty

Tutaj możesz porozmawiać o wszystkim nie związanym z tematem nieruchomości

Hydroizolacja - taras oraz fundamenty

Postprzez Romcio41 » 2019-08-05, 10:30

Cześć,
Chciałbym się Was poradzić na jaką hydroizolację warto postawić przy fundamentach oraz tarasie? Macie może dla mnie jakieś konkretne porady, ponieważ nie do końca wiem za co się tutaj zabrać? Pozdrawiam!
Romcio41

Re: Hydroizolacja - taras oraz fundamenty

Postprzez Filpp311 » 2019-08-06, 10:04

Co do hydroizolacji trochę swego czasu się tym zajmowałem. Bardzo często pracowaliśmy na hydroizolacji dwuskładnikowej WaterBlock w trudnych sytuacjach, gdzie wcześniejsze izolacje po prostu "wysiadały". Tutaj masz pewność jeżeli chodzi o elastyczność i niskiemu oporowi dyfuzji, który pozwala odparować wilgoci wcześniej znajdującej się na konstrukcji
Filpp311

Re: Hydroizolacja - taras oraz fundamenty

Postprzez Gragik11 » 2019-08-13, 11:16

O hydroizolacji łazienki nie warto zapominać, ponieważ bardzo często jednak wychodzi taki problem po krótszym bądź dłuższym czasie. Ja osobiście jestem za wyborem wspomnianej izolacji od producenta WaterBlock. Została wykonana bardzo dobrze pod względem trwałości, elastyczności oraz wydajności. Mogliśmy również liczyć na wsparcie ze strony producenta, jeżeli były też jakieś pytania co do wykonania izolacji również tarasu to nie było problemów ze sprawną odpowiedzią.
Gragik11

Powrót do Hydepark