Pomoc w wyborze mieszkania

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Pomoc w wyborze mieszkania

Postprzez andziabuzka90 » 2019-06-22, 20:51

Witam
Mam do wyboru jedno z dwóch mieszkań. Pierwsze mieszkanie jest pełną właśnością i jako jedyny blok jest wspólnotą mieszkaniową - metraż 47,6 m2, w dobrej lokalizacji,w bloku, na 3 piętrze (z czterech). Zaś drugie jest spółdzielcze własnościowe - metraż 55,34 m2, także w dobrej lokalizacji, na 4 piętrze. Oba są w bardzo podobnej cenie. Które lepsze?
andziabuzka90
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2019-06-22, 20:41

Re: Pomoc w wyborze mieszkania

Postprzez Martyna W-a » 2019-06-24, 09:39

Najlepiej mieszkanie tam, gdzie funkcjonuje wspólnota mieszkaniowa. Zarządca kosztuje wspólnotę niewiele, a zajmie się wszystkim co trzeba. W mojej zarządza Prime Project i zajmują się wszystkim, włącznie z trawnikami i placem zabaw przed budynkiem. Jak się coś zapsuje to też zgłaszamy do nich. Ze spółdzielnia zawsze problem, zwykle przeginają z cenami za centralne ogrzewanie no i kasa idzie głównie na członków zarządu;)
Martyna W-a
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2019-05-31, 08:57

Re: Pomoc w wyborze mieszkania

Postprzez malina32 » 2019-09-23, 08:39

Mieszkania są podobne, też w takim mieszkam teraz i potwierdzam że lepsze są te z zawiązaną wspólnotą ale mam zamiar kupić mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w spokojniejszej dzielnicy, na przykład na osiedlu Apartamenty Ostródzka. To obecne odziedziczyłam pod dziadkach ale nie mieszka się tu komfortowo, nie ma windy, parkingu, jest głośno i nie ma czym oddychać
malina32
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2016-03-03, 12:40

Re: Pomoc w wyborze mieszkania

Postprzez korbek » 2019-09-25, 14:49

Masz rację, dlatego ja też stawiam na wygodę i nowoczesne osiedle, najlepiej takie nietypowe jak Bliżej Gwiazd na Mehoffera, widziałem ich ofertę aż postanowiłem się bliżej przyjrzeć tej inwestycji
korbek
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2015-11-06, 12:36

Re: Pomoc w wyborze mieszkania

Postprzez patra » 2019-10-09, 08:54

Mi pomagali znajomi wybierać mieszkanie bo mieli w tym doświadczenie, wcześniej sami kupili mieszkanie na osiedlu Gdańskie Tarasy i wiedzieli na co zwracać uwagę i co jest najważniejsze przy wyborze
patra
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2019-10-09, 08:51


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości

cron