Apartamenty / mieszkania Gdańsk

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Apartamenty / mieszkania Gdańsk

Postprzez maciejostrozko » 2011-11-02, 13:54

Drodzy! Chcąc przeprowadzić się do trójmiasta szukam jakiegoś apartamentowca, najlepiej Gdańsk lub okolice, znajomy polecił mi taką ciekawą inwestycję która jest teraz obecnie na wykończeniu, w grudniu ma być oddanie całego obiektu, nazywa się to Waterlane. Czy ma ktoś może informacje na ten temat tzn. tej inwestycji? Bo przyznam szczerze że w necie strasznie krucho jeśli chodzi o info.

pozdrawiam,

Maciej
maciejostrozko
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2011-11-02, 13:46

Re: Apartamenty / mieszkania Gdańsk

Postprzez Bae » 2018-11-05, 13:09

My niedawno kupiliśmy mieszkanie w studiu morena, nadal nie jestem do końca pewna nalegałam na budowę, ale mężowi zalezalo na mieszkaniu, żeby uniknąć ciągłych dojazdow, powoli się przekonuje do tego ze tu wszystko będzie pod nosem czy szkola, czy przedszkole, planuje już urzadzanie, no zobaczymy co z tego wyjdzie, jak na ten moment do przodu
Bae
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2018-11-05, 11:04

Re: Apartamenty / mieszkania Gdańsk

Postprzez Ramoneska » 2018-11-05, 13:16

Dobry wybór jak chodzi o lokalizacje, mieszkam naprzeciwko przy warneńskiej i najbardziej cenie lidla dwa kroki od domu no i przystanki pod samym blokiem, dzieciaki mogą same się poruszać po miescie nie trzeba ich wozic na wszystkie spotkania i do wszystkich koleżanek
Ramoneska
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2018-09-28, 06:19

Re: Apartamenty / mieszkania Gdańsk

Postprzez malina32 » 2018-12-29, 00:22

Myślę że to osiedle Atala nad morzem jest super, z mieszkań jest widok na Zatokę, do morza tylko kilkaset metrów, na takim osiedlu każdy chciałby zamieszkać a wcale nie jest tam drogo
malina32
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2016-03-03, 12:40


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron