Nowoczesne Budownictwo!

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez anna_malk » 2013-06-27, 12:33

http://tuznajdziesz.pl/nieruchomosci/aktualnosci/unikatowa-propozycja-mieszkaniowa-w-elblagu-mieszkania-w-nowej-kamienicy-w-sercu-miasta,1353/
Przeczytajcie ten artykuł niby kamienice, czyli klasyka, staromodność, budownictwo przedwojenne...
A teraz budują się nowe? Bo jak inaczej to rozumieć??
Także dużo informacji na temat sposobu JAK to można zbudować znalazłem tutaj
Co o tym sądzicie?
anna_malk
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2013-06-13, 08:17

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez Ares » 2014-05-07, 13:27

I co się przez prawie rok zmieniło w tym temacie -ktoś kupił w tej lokalizacji nieruchomość?
Ares
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2014-05-07, 13:15

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez ewaww » 2014-05-09, 09:57

Tutaj też widziałam wiele ciekawych ofert http://www.makdom.pl/ ,warto zaglądać na takie strony jak mamy zamiar zainwestować w mieszkanie .Na tego typu stronach dowiedziałam się wiele ciekawych informacji , jakie mieszkania obecnie budują .Uważam że są cudne ,zerknijcie może komuś Wam przypadnie do gustu .
ewaww
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-05-09, 09:48

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez Cygnus » 2014-05-14, 13:27

Nie wiem czemu, ale odrzuca mnie nowoczesne budownictwo ;]

Wole klasyczne. Dom na wsi. Albo marzenie: chatka z bali w lesie, nad jeziorem, albo rzeczką... ;]
Cygnus
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2014-05-06, 12:01

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez energy » 2015-05-20, 05:34

dla mnie nowoczesne budownictwo to energooszczedne budownictwo. Sam wlasnie wykanczam dom energooszczedny. Dla tych co 'za' za taka techonologia to polecam zwrocic uwage na ocieplenie budynku. Nie warto kupowac byle jakich materialow. Lepiej kupic system ocieplen u sprawdzone producenta jak arsanit http://arsanit.pl/aktualnosci zeby potem nie bylo rozczarowan
energy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2015-04-21, 05:37

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez skandydesign » 2015-05-21, 20:27

W sumie to masz racje energooszczednosc to wedlug mnie tez przyszlosc budownictwa
skandydesign
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2015-05-21, 20:25

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez woznica » 2015-05-26, 07:01

Jak sprawdzić, czy deweloper stosuje nowoczesne i energooszczędne materiały? Jak ktoś buduje dom, to sobie sam o to zadba, a jak jest w mieszkaniami w centrach miast, jak to sprawdzić?
woznica
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2015-05-26, 06:45

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez akrobata » 2015-07-23, 21:29

Też lubię chatki na wsi, z bali. Jednak jeśli mieszka się w mieście, trzeba się liczyć z tym, że jest mało miejsca i wyrastają wysokie budynki. Zaleta? Coraz bardziej energooszczędne, wygodne, dobrze skomunikowane z centrum. Podoba mi się propozycja Grupo Lar na Mokotowie. T świetna dzielnica do mieszkania.
akrobata
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2015-07-23, 21:22

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez korbek » 2016-02-28, 20:43

Jeśli nowoczesne budownictwo to tylko takie niskie, kameralne bloki jak na osiedlu Bernadowo Park, bez wielkiej ingerencji w zielone otoczenie. Tam las jest ogromnym atutem.
korbek
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2015-11-06, 12:36

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez alicja_b » 2016-09-29, 16:32

A mi nowoczesne budownictwo raczej kojarzy się z innowacyjnością, ostatnio takim projektem, który przykuł moją uwagę jest Villa Sucholeska, bo mają mieszkania z ogrodami na dachu. Ciekawy pomysł, zwłaszcza, że w okolicy Poznania jeszcze nie słyszałam o czymś takim.
alicja_b
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-09-27, 13:54

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez lovalas » 2016-10-13, 14:10

Ciekawe jak na rynek nowych budynków wpłyną te rządowe programy.
lovalas
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-10-13, 14:08

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez marianna90 » 2018-04-05, 13:41

Moim zdaniem taki dom z bali to super sprawa. Mi też marzy się taki dom - ale najpierw muszę zakupić działkę. Przyjaciółka kilka lat temu wybudowała sobie taki dom i jest bardzo zadowolona. Mówi, że przede wszystkim jest w nim ciepło, ale wizualnie też świetnie się prezentuje. Poleciła mi firmę Wikpol z Wieliczki. Na pewno skorzystam.
marianna90
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2016-01-11, 15:03

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez raffal » 2018-04-27, 15:55

alicja_b napisał(a):A mi nowoczesne budownictwo raczej kojarzy się z innowacyjnością, ostatnio takim projektem, który przykuł moją uwagę jest Villa Sucholeska, bo mają mieszkania z ogrodami na dachu. Ciekawy pomysł, zwłaszcza, że w okolicy Poznania jeszcze nie słyszałam o czymś takim.


Można powiedzieć, że domy modułowe, to przykład takiego nowoczesnego budownictwa http://finestrahouses.com/blog/225-dom-modulowy-pierwszy-krok-w-strone-niezaleznosci.html
raffal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2018-04-27, 15:49

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez Nate » 2018-10-02, 15:38

Nowoczesne budownictwo robi wrażenie, dużo lepiej mi się myśli w prostych nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach niż w mieszkaniu rodem z prl’u gdzie za rogiem mam komodę babci a w salonie witrynkę która pamięta wojnę. Moja kobieta tez woli proste jasne wnętrze i dlatego szukamy mieszkania od dewelopera, które urządzimy całkowicie w swoim stylu. Podoba się nam wizualizacja fotoplastykonu, w B1 sa chyba jakies resztki wolnych mieszkanm a ta lokalizacja ma dla nas spory atut jakim jest bliskość obwodnicy. Często jeździmy do rodzicow do torunia. Ktoś z was miał do czynienia z z tym calym POLNORDEM jakieś opinie?
Nate
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2018-09-28, 05:57

Re: Nowoczesne Budownictwo!

Postprzez Ramoneska » 2018-10-02, 15:40

Nate napisał(a):Nowoczesne budownictwo robi wrażenie, dużo lepiej mi się myśli w prostych nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach niż w mieszkaniu rodem z prl’u gdzie za rogiem mam komodę babci a w salonie witrynkę która pamięta wojnę. Moja kobieta tez woli proste jasne wnętrze i dlatego szukamy mieszkania od dewelopera, które urządzimy całkowicie w swoim stylu. Podoba się nam wizualizacja fotoplastykonu, w B1 sa chyba jakies resztki wolnych mieszkanm a ta lokalizacja ma dla nas spory atut jakim jest bliskość obwodnicy. Często jeździmy do rodzicow do torunia. Ktoś z was miał do czynienia z z tym calym POLNORDEM jakieś opinie?


Mieszkanie siostry w chabrowym wzgórzu było ok kiedy je odebrali, nie narzekala.
Ramoneska
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2018-09-28, 06:19


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron