powrot do polski i kupno mieszkania

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

powrot do polski i kupno mieszkania

Postprzez lucy_bb » 2017-07-17, 09:59

witam, od 10 lat mieszkam z mezem i dziecmi w uk i planujemy za jakies 2,3 lata zjechac na stale do polski. chcemy kupic mieszkanie, zeby miec cos swojego, a budowa domu to za duzo roboty. mam rodzine w krakowie i tam chcielibysmy sie osiedlic, zalezy nam na duzym mieszkaniu, 4-5 pokojowy, zeby dziewczynki mialy swoje wlasne pokoje i zebysmy nie musieli sie gniesc, dodam ze zupelnie nie znam sie na mieszkaniach w polsce, nigdy nie zglebialam tego tematu i bardzo prosze o pomoc :)
lucy_bb
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-07-17, 09:55

Re: powrot do polski i kupno mieszkania

Postprzez Mirka31 » 2017-07-17, 13:00

Ważne pytanie jakie miasto Was interesuje? W Warszawie wybór jest ogromny! Czy jeszcze coś więcej jesteś w stanie napisać, poza tym, że duże? :)
Mirka31
 
Posty: 96
Dołączył(a): 2014-12-11, 13:18

Re: powrot do polski i kupno mieszkania

Postprzez agaaa » 2017-07-19, 07:59

Teraz mnóstwo nowych inwestycji powstaje w Krakowie. Najlepiej to chyba kupować mieszkania jeszcze nie wybudowane, a dla Pani to dobra opcja, kupicie czy zarezerwujecie teraz, przesiedzicie jeszcze te 2-3 lata w Anglii i będziecie mieć piękne, nowo wybudowane mieszkanie. Dużo osiedli się teraz stawia na Ruczaju i Mistrzejowicach, to chyba popularne dzielnice.
agaaa
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2017-07-10, 14:22

Re: powrot do polski i kupno mieszkania

Postprzez HSDArrow » 2017-07-26, 12:39

Witam! Faktycznie coraz popularniejszą opcją jest kupowanie mieszkań jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Daje to możliwość załatwienia spraw z kredytem, zgromadzenia odpowiedniej kwoty pieniędzy czy uporania się z przeprowadzką z innego miasta czy nawet – w Waszym przypadku – kraju ;) Nasza firma HSD Arrow realizuje obecnie inwestycję w dzielnicy Mistrzejowice, przy ulicach Okulickiego i Fatimskiej: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,22,hsd-inwestycje-okulickiego-fatimska.html. Mieszkania będa gotowe w pierwszym kwartale 2020 roku, ale już teraz można dokonywać rezerwacji czy zakupu. Szczególnie powinny zainteresować Was mieszkania czteropokojowe. Największe z nich mają metraż ponad 90 metrów kwadratowych. Ponadto są dwupoziomowe, więc córki będą mogły mieć swoją prywatną przestrzeń na piętrze. Dodatkowo każde z mieszkań posiada taras lub balkon, a w przypadku kwater na parterze – także przestronny ogród. Dysponujemy również miejscami postojowymi w hali garażowej. W razie dodatkowych pytań, służe pomocą :)
HSDArrow
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2016-06-20, 09:34

Re: powrot do polski i kupno mieszkania

Postprzez lucy_bb » 2017-07-28, 08:35

data realizacji i plan mieszkania mi pasuja, zwlaszcza te pokoje na pietrze :) a prosze mi powiedziec czy to bedzie mieszkanie w takim typowo deweloperskim stanie, tylko sciany i okna? nie ukrywam, ze chcialabym miec juz wszystko gotowe, tzn panele, plytki sciany, a sama tylko kupic meble, bo jak wrocimy do polski to raczej nie bedziemy mieli sie gdzie zatrzymac, a maz tez nie bedzie specjalnie przylatywal, zeby robic prace w tym mieszkaniu.
lucy_bb
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-07-17, 09:55

Re: powrot do polski i kupno mieszkania

Postprzez kuterq » 2017-07-30, 16:05

To może w Jaworznie warto kupić mieszkanie? Zobaczcie sobie tutaj http://remax-gold.pl/biuro-nieruchomosci/jaworzno Mi się wydaje, że te oferty są jak najbardziej warte uwagi :)
kuterq
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2017-07-23, 17:15

Re: powrot do polski i kupno mieszkania

Postprzez KaroBurza » 2017-08-03, 12:48

Najlepiej to jakbyś poprosił o pomoc pośrednika nieruchomości , zna się na cenach i miejscach i zawsze Ci doradzi tak żebyś był zadowolony.
Moja znajoma korzystała z usług http://www.bonpatio.com.pl/ z Poznania , i z tego co mi opowiadała jest bardzo zadowolona , firma rzeczowa i konkretna , profesjonalna obsługa i w miarę szybko załatwili sprawę .
Możesz też iść na łatwiznę , ale nie warto bo zawsze są jakieś komplikacje. Pozdrawiam
KaroBurza
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2015-05-11, 11:26

Re: powrot do polski i kupno mieszkania

Postprzez HSDArrow » 2017-08-04, 11:47

Większość naszych lokali oddawanych jest do użytku w stanie deweloperskim, jednak biorąc pod uwagę to, że nie wszyscy nasi klienci mają możliwość samodzielnie zajmować się wykończeniem mieszkania, oferujemy usługę wykończenia pod klucz. Zajmujemy się wtedy wszystkimi niezbędnymi usługami: zakupem materiałów, montażem podłóg, malowaniem ścian, instalacjami, ogrzewaniem, oświetleniem, a nawet montażem mebli. Oczywiście do każdego podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie sugestie i preferencje. Wykonujemy wizualizacje i jesteśmy w stałym kontakcie – w Waszym przypadku mailowym i telefonicznym, tak, by jak najbardziej spełnić oczekiwania naszych Klientów :)
HSDArrow
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2016-06-20, 09:34

Re: powrot do polski i kupno mieszkania

Postprzez korbek » 2017-08-10, 14:23

Najlepiej kupić mieszkanie w warszawie, Wola się teraz bardzo rozbudowała, osiedle Nowe Odolany jest bardzo ładne. Idealne miejsce do osiedlenia się z rodziną.
korbek
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2015-11-06, 12:36

Re: powrot do polski i kupno mieszkania

Postprzez kessel » 2018-08-29, 14:47

Tu jest Partner Nieruchomości https://www.partnernieruchomosci.net.pl/ Sądzę, że warto się bliżej zapoznać z ich propozycją ;D
kessel
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2018-08-27, 14:51

Re: powrot do polski i kupno mieszkania

Postprzez Testnetzz5 » 2018-09-13, 18:24

Ostatnimi czasy udało mi się w końcu nabyć własny kąt. Z tego też powodu radosnym momentem, potrzebowałbym je ubezpieczyć. Nie ma co ukrywać, że moja wiedza i rutyna w tym obrębie jest nadzwyczaj nędzne i dlatego potrzebuję Waszej pomocy oraz właściwej rady. W oko wpadły mi takie oferty jak https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ubezpieczalnia/pzu PZU Dom Plus. Może macie jeszcze jakieś prywatne doświadczenia w tym obrębie i moglibyście coś poradzić?
Testnetzz5
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2018-09-07, 15:46

Re: powrot do polski i kupno mieszkania

Postprzez Geek » 2018-10-02, 14:07

Zainterswujcie się firmą polnord, ja chyba z rok decydowałem się i rezygnowałem z poszczególnych dewelopeow bo znajdowałem jakieś wielkie ale, koniec koncow od nich kupiłem mieszkanie w gdańskim Fotoplastykonie ze względu na lokalizacje w kameralnej okolicy i aż 6 placow zabaw w okolicy, dla moich pociech to będzie rozwiązanie idealne.
Geek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2018-09-28, 06:08


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron