Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez Maniok31 » 2017-09-10, 22:49

Jakiego producenta jesteście w stanie mi poleecic jeżeli chodzi o jakość ich okien i drzwi. Szukam również salonu gdzie będę mógł je sprawdzić i dobrać w Poznaniu bądź okolicy. Liczę na pomoc :)
Maniok31
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2016-05-18, 08:14

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez Szyszek33 » 2017-09-11, 20:17

Hmm no to jest akurat ciężki kawałek chleba :) Dużo zależy od wielkości budżetu ilości okien itd. Jeżeli jesteś z Poznania to zdecydowanie warto abyś udał się do firmy Domega. Zajmują się m.in sprzedażą okien najlepszych krajowych producentów. Mają ponad 20 letnie doświadczenie, także wszystko odpowiednio wymierzą, pokażą Ci najlepsze rozwiązania w twoim przypadku i oczywiście fachowo nakierują. Mają także własną ekipę monterską, więc o jakość ich założenia nie musisz się martwić ;)
Szyszek33
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2016-12-01, 16:50

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez Firlej00 » 2017-09-13, 10:33

Mój poprzednik ma rację, jeżeli stawiasz przede wszystkim na jakość okien to tutaj firma Domega na pewno będzie CI w stanie pomóc. Współpracują z najlepszymi producentami, dzięki dużemu doświadczeniu wiedzą jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Do tego mają super fachowców od montażu, którzy pracują uczciwie i dokładnie. Nie było u nas miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia.
Firlej00
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2017-01-02, 14:34

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez Wipik00 » 2017-09-20, 10:51

Zgadzam się :) Jeżeli chcesz do tego podejść z głową wybierając pewny zestaw okienny oraz rolety zewnętrzne które spełnią swoją funkcję w 100% m.in bezpieczeństwa oraz wpasują się do aranżacji domu to warto wybierać dobrych producentów. Jednak nikt lepiej się na nich nie zna niż fachowcy z dużym doświadczeniem, gdzie pracują z tymi produktami na codzień. Firma Domega to słuszny wybór pod względem doradztwa i montażu są świetni :)
Wipik00
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2016-11-14, 21:10

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez CzarekWes4 » 2017-09-28, 06:26

Bardzo fajne miejsce, gdzie obsługa naprawdę liczy się z klientem i chce konkretnie im pomóc. Stawiaja prede wszystkim na jakość produktów dzięki czemu mamy pieknie i bardzo trwałe rozwiązanie od najlepszych producentów w ich ofercie.
CzarekWes4
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2016-11-27, 20:46

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez Wronekk » 2017-10-22, 19:39

O to super :) Właśnie szukałem po forach pomocy w zakresie firmy która pomogłaby mi wybrac okna i je zamontować.Skoro mówicie, że firma Domega się sprawdzi to nie mam co zwlekać tylko się do nich odezwę i zobaczymy co ciekawego uda nam się znaleźć w ich ofercie. Mam nadzieję, że będzie tak jak u Was. Postaram się dać informację jak to było u mnie. Dzięki i pozdrawiam!
Wronekk
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2016-08-14, 12:14

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez Romcio41 » 2017-10-28, 13:19

Teraz jak możesz zauważyć dużo większa część osób stawia na jakość wykonania, bo niestety ale przekonaliśmy się wcześniej jak najtańsze okna mogą przysporzyć dużo problemów (przy przeciekaniu). Dlatego przy kolejnej wymianie już szukaliśmy wsparcia u fachowców i w Poznaniu to firma Domega miała bardzo dobre opinie. Na szczęście tak jak wspominają tutaj inni, mają super obsługę, która nas naprawdę bardzo wspierała. Sprawdziliśmy ofertę, cenniki, czy właściwości okien i tak udało się wybrać już ostatecznie okna Wind ID 4000 tego samego dnia. Daję najwyższą notę :)
Romcio41
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2016-05-16, 07:15

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez MrDrag » 2018-01-07, 13:13

Cześć wszystkim forumowiczom :) Poszukuję właśnie jakiejś naprawdę dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się roletam zewnętrznymi. Tak sobie właśnie pomyślałem, że naprawdę fajnie byłoby zamontować je u siebie w domu i chyba się na to zdecyduję... Tylko muszę znajpierw znaleźć jakąś sprawdzoną firmę (najlepiej z Katowic). Czy jesteście może w stanie polecić mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym? Moją szczególną uwagę póki co przykuła firma http://roleter.pl/ Mają naprawdę duże doświadczenie, a z tego co widzę na ich stronie, realizacje, które mają za sobą są na naprawdę wysokim poziomie. Co o tym sądzicie?
MrDrag
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2017-12-17, 19:29

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez Mateuszek33 » 2018-05-24, 14:02

Uważam że rolety to bardzo dobre rozwiązanie do domu i mieszkania dzięki którym można mieć więcej prywatności w domu. I często jest lepiej wynająć firmę która przyjedzie i wymierzy i dopasuje odpowiednio rolety do okien.
Mateuszek33
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2018-05-24, 13:53

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez Destemona » 2021-07-03, 21:22

Mam u siebie markizy zewnętrzne Fakro. Zdecydowałam się na nie przede wszystkim ze względu na to, że na poddaszu straszny upał mamy w lecie, a markizy super chronią przed nagrzaniem. Wyglądają ładnie i estetycznie, zapewniają prywatność. Jak dla mnie to rewelacja
Destemona
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2021-03-17, 06:36

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez EthanEtheridge60 » 2021-07-06, 12:23

Na oknach lepiej nie oszczędzać. Niestety to swoje kosztować musi. Można też nieco odłożyć i zamiast rolet zainwestować w żaluzje. Wiem, że to kosztowne, ale w celu ochrony przed np upałem to coś wspaniałego. W nocy również totalnie ciemno :)
EthanEtheridge60
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2021-07-06, 10:08

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez scesny » 2021-11-22, 15:08

EthanEtheridge60 napisał(a):Na oknach lepiej nie oszczędzać. Niestety to swoje kosztować musi. Można też nieco odłożyć i zamiast rolet zainwestować w żaluzje. Wiem, że to kosztowne, ale w celu ochrony przed np upałem to coś wspaniałego. W nocy również totalnie ciemno :)


No ale ja się z tym nie zgodzę. Roleta zewnętrzna totalnie odcina światło i sprawia że jest delikatnie cieplej i ciszej. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie. W salonie Sampre mi polecili takie rozwiązanie i nie żałuje. Mam okna i rolety od Oknolplastu i jest naprawdę ok.
scesny
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2021-11-22, 13:29

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez vaneska » 2021-11-24, 16:21

kiedys nie mialam rolet, ale teraz (szczegolnie w lecie) juz nie wyobrazam sobie bez nich zycia. Sa naprawde przydatne
vaneska
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2021-11-24, 16:07

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez parko » 2023-05-17, 09:11

To jest moim zdaniem optymalne rozwiązanie - krakowrolety.pl/plisy-prostokatne.html
Sami oceńcie, czy to Wasze klimaty. W większości przypadków to może się nieźle sprawdzić.
Wystarczy mieć ładnie zrobione okno i wtedy można sobie całkowicie odpuścić firanki.
Efekt powinien pozytywnie zaskoczyć.
parko
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2023-03-06, 12:39

Re: Okna i rolety zewnetrzne do domu - Poznań

Postprzez tinatoja » 2023-05-25, 08:36

Rolety do mieszkania się mega przydają. Sama ostatnio sobie takie kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Jak jest szaro, buro i ponuro, to tak je ustawiam, by słońce wpadało do mojego salonu. A jak jest słonecznie, to je zasłaniam, by mieć większy komfort.
tinatoja
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2023-05-25, 08:30


Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość

cron